FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

GATAAA!!!bagajul e facut maine plec
daca nu mai apuc sa intru vreau sa va spun de pe acum ca o sa'mi fie tarrre dorrr de voi,,
"La multi ani!!!"noul an sa va aduca numai impliniri!!!
va pupacesc pe toateee!!!
legaturooo am notat..pe 16 ora 13

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Liana multa, multa bafta. La multi ani! Te asteptam sa vii la anu
Pupo pe Ani din partea noastra ( o sa o sun si eu )

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Zic si eu cu intarziere tuturor La multi ani ! si Sarbatori fericite! sa aveti un An 2007 cum nu s-a mai pomenit! bogat, cu multa sanatate si cu toate visele implinite!!!

Eu am mai avut un episod scurt de sangerari chiar inainte si-n timpul Craciunului , asa ca am sarbatorit in pat sau intinsa pe canapea, cu restul lumii asezata la masa; macar acum sunt bine iar, s-a oprit de ieri, si maine ma duc sa-l vad pe bebe la eco ca sa trec in 2007 linistita.
Sper ca ati sarbatorit frumos si ati primit daruri multe!

Liana , drum bun si pumnii mei sunt stransi pt tine!sa ai rezultate excelente la tratament si embrioni super frumosi si invingatori! iti urez sa te intorci cu bebei in burtik !!!


Andreea 11+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

LIANA si noua o sa ne fie dor de tine, DRUM BUN si cu reusita.La multi ani!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andiculeai grija de Punctulet, stai in patut

Legaturooooooooo hai iubito, drum bun, o sa te tin la curent si vezi ca te astept la Cenad si nu te las sa intri daca nu esti

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelor, am si eu niste intrebari, poate cineva sa-mi raspunda ?
1.Am nevoie de recomandare de la medic ca sa merg la FIV in Ungaria sau Romania ? Sau pot sa-l sun si fara recomandare.
2.Cam cat e forintul acum ?
3.E neaparat nevoie sa merg de mai multe ori sau pot merge sa stau o saptamana sa-mi faca mai multe teste si Fivul, si apoi sa vin inapoi.
4.Un de e cel mai bine sa merg , la Szeged, Budapesta sau Debrecen.
5.Cam cat costa cazarea? Voi stati la hotel sau cunoasteti pe cineva care e mai ieftin ?

Mai am si alte intrebari dar sa vad daca mi se raspunde la acestea pt. inceput.
Multumesc frumos.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

irlandezasti ca ti se va raspunde sigur... asa ca te asteptam si cu restul deci:

1. nu ai nevoie de recomandare, e vorba de Dr. Zadori - ti-am trimis un PM pe tema asta cu cateva zile in urma, poti sa suni singura

2. parca 1 euro= 248 ft

3. o sa-ti trimit pe PM cum a decurs la mine, ti l-am mai trimi odata, dar din gresala a ajuns la TIA

4. cele mai multe am fost la Szeged, fetele de la Cluj cred ca stiu mai multe de Budapesta

5. cazarea la pensiunea de langa clinica e 45 Euro/ camera dubla, e site-ul pus pe prima pagina!!!mai poti sta in TM..unde a stat Andicu si Crinuta cu 750.000 lei /camera dubla, sau vorbeste cu internet sa-ti dea nr. de tel al traducatoarei si ea te rezolva mai ieftin!!

Toate acestea sunt valabile pentru Szeged

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Mersi Pussi. Eu sunt din Baia Mare si cred ca mi-ar fi mai la-ndemana sa stau acasa, chiar daca distanta e putin mai mare. Ma gandeam sa -mi fac programare pt. la vara cand avem concediu, ca altfel ma usuca de bani avionul. Am vazut ca ai mers de vreo 3-4 ori in 2 luni si abia apoi ai mers din 2 in 2 zile ( atunci as putea sta acasa).
Si e necesar ca sotul sa vina cu mine de fiecare data? Sau doar la FIV ?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Irlandeza eu am fost de 2 ori inainte sa incep din 2 in 2 zile. Analizele, toate, sunt postate pe prima pagina a acestui capitol!!! o sa-ti ia in considerare analizele facute in Irlanda, daca considera el te pute sa le repeti. Cu valabilitatea lor iti trimit PM, ca sa nu mai incarc pagina

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Pussi

Noi 2 singurei

Mergi la inceput