FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi imi pare rau....
[red]Pis ma bucur ca nu renunti.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussilina, ! sincera sa fiu, nu ma asteptam! imi pare tare rau si stiu cum e sa cazi de asa de sus! sa nu renunti, ca ai vazut, a2a e cu noroc!!! si la Craciunul urmator sigur n-o sa mai fiti 2!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

pussi,pis imi pare tare rau pentru voi
si mergem mai departe
si pentru restul fetelor

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Fetelor va multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine cele care au mai trecut prin asta stiu cum e, o durere in adancul tau ..de care nu sti cand o sa scapi...Nu stiu de ce anume depinde ca sa ramana acei BB in burtica , mai ales ca am vazut ca cei de la clinica au facut tot ce e posibil ca sa raman ... nu am ce sa le reprosez ..si nici nu-mi ridic semne de intrebare despre profesionalismul lor, in al doilea rand cred ca si eu am facut tot ce tine de mine ca sa se intample minunea. Rezultatul il stiti, e o loterie... mai primesti si poza de la echo cu bulele de aer cu embrionii in ele... daca ramaneam ma bucuram de ea...acum am motiv sa cand o vad... Nu-mi ramane decat sa sper si pentru data viitoare....

L-am sunat pe Zadori, trebuie sa repet testul maine si sa-i las sambata mesaj la asistente...cea ce a spus si pis nu pentru a pozitiva ci pentru a vedea ce modificari apar in valoarea BHCG-ului, si mai departe am facut cea ce cred eu ca trebuia sa fac : l-am intrebat cand pot incepe urmatorul tratament...peste 2 luni, stimularea pe care am facut-o eu fiind "light", am facut-o doar cu Gonal F si in ultimele 2 zile am luat si 2 Merional, 1/ zi.In primele zile din ianuarie sun pentru programare ...la mijlocul lui ian. merg la echo..si etunci stabilim de cand incep AC..in functie de cum arata ovarele mele...

Va pup pe toate

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuca74 spune:

Pussi imi pare rau pentru tine!Desi nu am postat aici te-am urmarit,daca iti mai amintesti ne-am suprapus la Sovata dar nu ne-am intalnit.Sa stii ca te-am admirat pentru curajul si vointa ta si a sotului tau de a face totul pentru a avea un puiut.Sincer imi pare rau,din pacate stiu cum trebuie sa te simti pentru ca eu in oct am ramas insarcinata-prima data in viata mea de 6 ani de cand incerc-si din pacate a fost extrauterina -culmea pe trompa pe care dupa 5 histerosalpincografii nu s-a vazut nici odata ca fiind permeabila.Dar Dumnezeu face minuni,mai mult a facut minunea sa fac o colica renala ,sa ma doara in zona ovarului drept si sa descopere ca defapt pe stanga este extrauterina.Asa am scapat cu o operatie laparo si tropa salvata.Deocamdata nu ma gandesc la nimic,vreau sa iau o pauza mare pentru simplu fapt ca am obosit fizic si psihic.Oricum daca va vrea Dumnezeu intr-o buna zi sa dea sens vietii mele imi va da daca nu ma va indrepta spre alte ca sa zic asa "ocupatii" pentru care sa suspin.
Ai grija de tine,nu fi amagita,nu lasa sa-ti fie trista Sarbatoarea Sfanta a Craciunului si fii alaturi de sotul tau!Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi ma bucur ca te gandesti la urmatoarea incercare, asta ma ajuta si pe mine. Te pupam

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, cred ca eu nu mai intru zilele acestea pe aici. Asa ca va doresc la TOATE "Craciun fericit!".

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Crinuta, CRACIUN FERICIT si tie, si fie ca NOUL AN sa va aduca bucuria mult visata!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pussi cred ca ti-e greu in momentele astea... dar sa stii ca 2007 e an cu noroc ! Te pup dulce si nu uita ce acolo sus cineva are grija de tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, ce stiti de Liana? Nu azi trebuia sa se intalneasca cu dr? Tine-ti careva legatura cu ea?

Monica

Mergi la inceput