FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Pis, nu abandona lupta!Vei rusi a doua oara!Sunt sigura!Suntem alaturi de tine, desi e greu sa iti alintam acum dezamagirea!Capul sus, si de la capat!
Pussi,mii de pumni stransi pentru maine!
Ioana78,Liana30,Internet,Crinutza,Antosit,Auburn,Andicu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

m-am mai calmat, sunt chiar bine dispusa... Crinuta, auburn mersi pentru consiliere, trebuia sa va faceti psihologi

Si-a bagat codita si m-a pus sa-l fac, mai bine stateam linistita dar va promit ca maine o sa merg increzatoare la Bioclinica ca burtica mea are 2 bebici in ea, ca 2 vrea tati si asa si trebuie sa fie!!!

Va multumesc la toate ca sunteti asa de aproape de mine si ca ma sustineti.

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Pis imi pare sincer rau..dar mama capul sus si inainteeee..vom reusii pana la urma..
legaturoooo mai si intrebi ce parere???vrusai io sa'ti spun ceva dar acu vazui ca te calmasi..ai grija maine io tin pumnii stransii..stransii..voi fi pe drum asa ca nu am altceva de facut..sper ca imi trimiti sms sa pot sa'i spun vestea lui Chivu..te pupic dulce ..si vei reusiiii asculta la je..
crinutza daca pussi uita sa ma anunte sa'mi dai te rog un sms..voi fi in tara aproape de granita..joi voi trece vama
va pupacesc pe toate si va urez multa bafta!!!
fugggg ca maine dimineata plec..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floran spune:

Pis,, dar tu esti puternica si vei continua.
Pussi ma rog pentru tine si pentru toate cele care asteapta rezultatul.
Floran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi sunt aici cu pumnii stransi.

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, e prea devreme pt testele alea! sunt si eu aici, cu pumnii stransi si ma rog sa ne dai vestea cea buna azi! Sa dea Dumnezeu sa fie bine!

Liana, drum bun si bafta multa!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi sigur ne aduci vesti bune ( la Tm daca testul este negativ il termina repede, daca este pozitiv dureaza m-ai mult). .

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

din pacate.....valoarea e 1.2

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi nu pot sa cred , imi pare rau , trebuie sa-l suni pe dr sa-i spui valoarea. Am fost sigura ca reusesti dar din pacate nu a fost asa. Incearca sa te linistesti, stiu ca e fff greu( eu stiu din experienta nu din auzite), orice iti spun acum nu o sa te ajute, important este sa nu renunti, pana la urma o sa reusesti. Te pupam

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Of Pussi eram sigura ca ai sa reusesti...imi pare tare rau...stiu ca in momentele astea cuvintele nu pot sa aline durerea...

Am vorbit cu dr.la telefon si de fapt mi-a spus ca am facut testul in Z12, ziua cu ET nu a luat-o in considerare, si mi-a spus ca maine Z14 sa repet testul, nu ca s-ar pozitiva...dar a spus ca pot apare oscilatii...si vrea sa tie daca nu a fost nimic, nimic, sau a fost ceva si apoi nu a mai fost...

Pis

Mergi la inceput