FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

pis

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pis, imi pare asa de rau! nici nu ma gandeam ca nu reusesti! dar atata iti spun: si eu am trecut prin asta acolo si a2a oara a mers! e bine ca nu renunti, si-ti spun sigur ca a2a incercare acolo are MARI sanse de reusita! dr Zadori o sa stie ce sa faca data viitoare si o sa ajungi gravi! sa nu fii trista mult timp, ca o sa fie bine!

Pussi, fii optimista! maine o sa fie bine! ma gandesc la tine si-ti tin pumnii!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi iti tin pumnii pe maine....si catelusa mea labutele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pis sunt cu gandul si sufletul la tine ! Apreciez ca esti hotarata sa incerci din nou ! Speranta moare ultima !
Pussi sa nu cumva sa te stresezi ! Ai inteles ? Tin pumnii cat de stransi ii vrei tu !
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

mi-am facut un test de urina....negativ..Z11 de la Et si Z13 de la punctie...ce parere aveti???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

pis imi pare rau . iti doresc sa ai putere si rabdare pana la urmatoarea incercare. andicu e un exemplu.

liana vad ca tot felul de piedici iti apar. dar nici tu nu te lasi ...si asa, pas cu pas, te apropii de momentul in care vei fi

pussi nu ai nici un motiv sa nu ne dai maine o veste buna.

micuta mea va saluta si ea ... iar se agita.

ma bucur sa vad atatea fete care au ales sa mearga la szeged. fiecare are cel putin sansa de a fi tratate cu profesionalism acolo.

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussi te-a mancat? Vezi ca acum chiar vin cu!!!! Sti si tu ca testele astea nu sunt concludente in cazul nostru cand hormonii sunt ...ravasiti ( nu am gasit alt cuvant) Hai capul sus , nu te ineca, ca tiganu la mal!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pis ...mergem inainte!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Auburn imi era dor de tine.
Pussi e cam repede pentru testul din urina. Meriti o si . Hai ca noi iti tinem pumnii si labutele pe maine, ca va fi bine, ai sa vezi.

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi iti spun si eu ce ti-a spus Crinuta, e cam repede pt teste din urina, noi pana maine ne rugam pt tine , nu cred ca mosul sa fie asa de rau anul acesta.
Auburn va pupam , pe tine si pe
Va pup pe toate

Tia si Daria

Mergi la inceput