muntii bucegi demni de dosarele x???

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cata profunzime!!! mi-am adus aminte de o replica dintr-un banc:"mai pune si tu mana pe o carte, mai fa un cornet!"
o zi buna si multa energie sa poti sa mai cauti d-aste dure pe net! googaleala placuta!

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Pai Ariel, nu vazusi ca si Gorilianul a scris o carte pe care si'a prezentat'o in cadrul 'emisiunii' : "Mesaje de la extraterestrii si cresterea turturelelor pentru blana"
N'o fi fost el de la Departamentul Zero, da eu sint convins ca stia despre ce vorbeste.
E plin bucurestiul de Pestilieni :)

Alin


Orgel's second rule: "Evolution is cleverer than you are."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Valeu!!!! www.lorin-fortuna.ro/" target="_blank">Asta deja e treaba serioasa, nu inteleg cum de va mai arde sa faceti haz. Pericolul se apropie (*) si voi va hliziti pe-acilea! La arme! Care se mai inscrie in FNA-R ? Hai, rapid, ca www.lorin-fortuna.ro/corespondenta/raspunsuri/index.php" target="_blank">frecventa de vibratie a planetei creste in mod accelerat, chiar nu-i timp de pierdut!


(*) Instiintare din 30.12.2006 :Comunicat din partea Departamentului Mondial de Aparare Ezoterica a lumii Fizice ========================== Imediat dupa incheierea fazei competitionale civilizationale dintre coalitia goriliana-vulturiana-balauriana (cistigatoare) si coalitia civilizationala dizidenta reptiliana-serpiliana-pestiliana (perdanta prin abandon) , profitind de situatia astfel creata , Ploter , demiurgul omniversal al Omniversului 22 , din cadrul Suprematiei Omniversale nr 3 , s-a rasculat , declansind o noua dizidenta civilizationala si anti Dumnezeu .Acest demiurg ,de origine balauriana, a preluat toate depozitele energetice lasate de coalitia perdanta si marea majoritate a fiintelor individuale fizice care au fost animate existential de reprezentanti ai acestora . Aceasta noua agresiune , desi a avut la inceput un efect neasteptat a putut fi in cele din urma contracarata corespunzator si lichidata in data de 09.01.18 -calendar astral (28.12.2006-calendar gregorian). Drept urmare si Omniversul nr 22 al Suprematiei Omniversale nr 3 , VA FI REORGANIZAT SUB O NOUA CONDUCERE .




www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:


Nu stiam de unde'l cunosc eu p'asta.

Tot din revista Astral:


Functie de tipul FCUF (FCSUF, respectiv FCTUF), corespondenta sa astrala va fi o FCU eterica (FCUE) corespondenta, la nivel eteric, acelei FCSUF, sau FCTUF, daca respectiva FCUF va reusi sa se mantuie la nivel colectiv, adica sa fie selectata, de catre IA-LF, pentru a-si continua existenta în cadrul LAC-PT [10; 11].
FIUF care reusesc sa se mantuie, la nivelul LAC-PT, ca FIUA, sunt obligate sa revina ulterior în cadrul LF-PT, ca FIUA animatoare existential (FIUA-AE, denu­mite popular: suflet), al unei FIUF.


Era clar ca astora toti le fila o lampa. Acum stim si domeniul in care se intimpla asta: FIF/UIF

Alin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Buey, o terminati? :-))))))))

Ileana, un goblen n-ai lucra si tu, da' de Astral vaz ca ai timp

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

pai daca mi-a intrat frica in oase...
www.lorin-fortuna.ro/corespondenta/raspunsuri/index.php" target="_blank">Auzi si tu: "....Omenirea nr. 7 fizica urmand a-si incheia existenta probabil pana cel mult in anul 2012, pentru a lasa locul liber in vederea realizarii decorului (informatic-virtual) al inceputului Omenirii fizice nr. 8....."

Io vreau sa ma teleporteeeeeez!!!!


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Io atita va mai spun:

Intrebare: La inceputul anului 2004, clarvazatorul indian Swami Gupta a prezis ca „India si România, vor deveni pilonii principali pe care se va sprijini noua orinduire internationala”. Vedeti o legatura intre profetie si vizita d-lui presedinte Basescu in India ?
Raspuns: Presedintele Basescu , s-a dus in INDIA ca serpilian si s-a intors ca balaurian , fapt ce semnifica un sprijin foarte important dat de initiatii luminosi indieni.
------------------------------------

Intrebare: domnule Fortuna ce parere aveti de faptul ca Traian Basescu este singurul presedinde invitat la o conferanta la Casa Alba din aceasa luna(invitatie primita chiar de la George Bush).Oare treaba asta nu este o conspiratie ca sa-i scada nivelul vibrational lui Traian Basescu astfel incat sufletul/ingerul sa fie fortat sa-l paraseasca si sa-i ia locul o fiinta reptiliana?Dar daca treaba asta s-a si intamplat avand in vedere comportamentul dansului din ultimul timp?va rog sa investigati si sa faceti tot ce puteti(ezoteric)sa sprijiniti conducatorul Romaniei.cristi(26iulie 2006)
Raspuns: Presedintele s-a dus la acea intilnire ca om cu animator pestilian si s-a intors cu animator luciferic(reptilian -serpilian). Incercam pe cit posibil sa aparam Romania in asemenea situatie


...acuma pricepeti?



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mai oameni buni, eu nu vb. nici de reptilieni, nici de pestilieni, nici alti -ilieni...nici de basescu, iliescu, ori alt -escu. nici despre revista de care vorbiti nu vorbeam...ufff.
vorbeam doar despre o evolutie spirituala!

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Ariel, uite, eu nu inteleg ceva: de ce am fi noi (nu noi astia care am scris aici) incantati sau macar minim interesati, ca prezic unii ca in anul 2012 vom intra in dimensiunea a cincea si ca va avea loc o redesteptare spirituala?
Ca sa nu mai spun...ce credibilitate pot avea aceiasi 'unii' care sustin ca peste numai 5 ani vom depasi necesitatea banilor sau...ma rog, cum era formulat acolo.
Evoultia asta spirituala despre care vorbesti, cum o vezi tu? Ca pe un fenomen de masa? Adica, brusc, toti tembelii care populeaza pamantul vor fi loviti de intelepciune si iluminare si vor incepe sa evolueze spiritual? Este o copilarie fara seaman!!!
Evolutia spirituala nu poate fi un fenomen de turma, este ceva ce poate fi realizat doar la nivel personal, iar asta cere multa munca din partea individului respectiv.
Ca doar nu crezi ca odata intrati in dimensiunea a cincea, tuturor brutelor de langa noi li se inlocuiesc simtirile si creierul pe care le-au dezvolatat si posedat acilea, in dimensiunea nr.4, si se tranforma toti in guru!?!

Cat despre revelarea Adevarului, heheeeeei, a fost demult revelat pentru cei intersati de el, de adevar...


" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

denizel, eu am inteles altfel problema....presupun ca va fi ceva de genul separarii graului de neghina, adica tembelii vor ramane undeva in urma, iar cei inzestrati spiritual vor percepe aceasta evolutie... e vb de o trezire si o acceptare a noii stari.
pe mine nu m-ar deranja sa fie asa...din contra!
nu am zis ca sunt o adepta infocata a acestei teorii, ci doar ca este un punct de vedere interesant. atata tot! eu una, chiar imi doresc sa aiba loc o astfel de evolutie, chiar imi doresc ca Pamantul sa fie curatat de tot felul de elemente negative...poate sunt eu prea visatoare si mult prea optimista si inca mai cred in povesti cu zane, dar nu vad ce e rau in a-mi dori un viitor mai frumos pt mine si pt cei din jur.....
chiar am renuntat sa ma mai uit la televizor, pt ca m-am saturat de filme violente, de stiri pline de sange, de desene animate horror! m-am saturat sa mai aud de copiii batuti si violati, de crime si de razboaie. chiar vreau ca oamenii sa traiasca in armonie si pace. eusunt mai hippi din fire, iar daca gresesc imi cer scuze, dar eu asa voi ramane indiferent de ceea ce vor altii.
o zi buna si hai mai bine sa mirosim floricele!

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput