Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri(17)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am auzit de booking, am citit ca-s ok, dar ptr Duni nu pot face rezervare, nu apare la ei pe site sau n-am gasit eu si nici pe alt site de genul asta.
Cu cat platesti mai putin decat daca luai prin agentie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Din cate stiu eu, pasapoartele pentru copii sunt valabile doar 3 ani. Vorbesc de copii sub 14 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

FETELOR ,AJUTATI-MA VA ROG! Am pus ochii, pentru concediul din vara, pe complexul Rodopi/Flora/tzvete din Sunny Beach.A mai fost cineva? Ce alt hotel , din aceeasi statiune, imi recomandati, la preturi ,,Normale" pentru o familie cu 2 copii de 3 si 12 ani impliniti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

camelia72, atunci ...vacanta placuta!
Noi preferam sa fim ceva mai aproape de plaja deoarece nu stam la piscine deloc!
Noi mergem la mare ca sa mergem la plaja...nu la piscina!
Si noi am ami rezervat cu booking.com dar de obicei doar cazare ...prin Germania mai mult!
N-am avut surprize!


MICKYN. nu pot localiza complexul asta in Sunny Beach!
Dar mie nu mi-a placut la Sunny Beach! Prea aglomerat. Prea multe hoteluri, lipsa de spatiu, lipsa de locuri de parcare!
Distractii pentru copii cam putine!
As prefera Albena!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.

Cu cat platesti mai putin decat daca luai prin agentie?

Roxana



Platim prin booking 392 euro toata familia cu AI in care este inclusa si taxa de statiune,prin agentii am gasit cel mai mic pret in aceeasi perioada 259 euro/persoana + taxe de statiune pt. adulti si copii...la agentii mai ai posibilitatea reducerilor daca platesti integral pana pe 30 aprilie dar chiar si asa nu ajungi la tariful de pe booking unde mai ai avantajul ca platesti la receptia hotelului toata suma.
Este adevarat,nu apar toate hotelurile pe booking.
Vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu am un apartament intr-un complex nou, cu piscina, pe care il mai si inchiriez cand nu mergem noi acolo, e in Nisipurile de Aur.
Daca vreti detalii, poze, impresii despre Nisipurile de Aur, dati-mi PM.

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Citat:
citat din mesajul lui adriana_mihnea

Din cate stiu eu, pasapoartele pentru copii sunt valabile doar 3 ani. Vorbesc de copii sub 14 ani.


Ieri i-am ridicat pasaportul copilului( electronic), si este valabil 5 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Amandoi baietii mei au pasapoarte normale, facute anul trecut si sunt valabile doar 3 ani.
Inseamna ca pasapoartele noi au valabilitate mai mare, din fericire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Pasapoartele copiilor mai mari de 6 ani au valabilitate de 5 ani, cele ale copiilor mici au valabilitate de 3 ani, cel putin asa scrie la ei pe site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Stiti cumva mai multe amanunte despre hotelul Astoria Beach din Nisipurile de aur?



Barfe

Mergi la inceput