Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri(17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna!

Pana la urma tot citind pe aici, am schimbat hotelul Marina Beach pe Marina Royal, dat fiind ca era stop sales in perioada iunie-iulie, am schimbat pe 10 iulie-25 iulie. Acum parca m-am linistit!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Angelique, eu am fost acum 2 ani la Astoria beach in Nisipuri.Nu prea te-as sfatui sa-l alegi.Maine iti pot povesti mai multe, acum din pacate nu am timp.Promit ca in week-end daca te mai intereseaza iti dau detalii.Uita-te pe supereva si citeste impresiile.Vacanta placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Si noi ne-am rezervat anul asta in Duni, la Marina Royal, un junior suit, dar trebuie sa-l intreb pe sot cat a costat...prin agentie, mergem la sf. lui august.
Anul trecut am fost in Nessebar, la Sol Palace, 5 stele, AI, a fost multumiti. Am avut un concediu super, copii extrem de linistiti, cuminti, sanatosi, chiar ne-a priit din plin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinaplesa spune:

Preturi bune de Bulgaria pe holidaynights, o sa luam ceva in Sunny Beach.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Va fi primul nostru concediu cu fetitele si am ales sa-l petrecem cat mai aproape de casa, dar nu litoralul romanesc. Prin urmare va fi Bulgaria pt ca vreau nisip si mare.
Ne-am decis pentru sfarsitul lui iunie, dar nu stiu ce sa aleg. Va rog frumos sa ma ajutati, sa-mi indicati cateva hoteluri.
Gemenele mele vor avea atunci 11 luni, deci tot cu caruciorul o sa le plimb. Ma gandeam la un hotel pe plaja, cu alei sa pot plimba caruciorul si daca au si verdeata cu atat mai bine. Animatia nu ma intereseaza, nu inca. Si nu vreau galagie. Credeti ca exista asa ceva in Bulgaria?

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Citat:
citat din mesajul lui crangutalil

Angelique, eu am fost acum 2 ani la Astoria beach in Nisipuri.Nu prea te-as sfatui sa-l alegi.Maine iti pot povesti mai multe, acum din pacate nu am timp.Promit ca in week-end daca te mai intereseaza iti dau detalii.Uita-te pe supereva si citeste impresiile.Vacanta placuta


Ti-as fi recunoscatoare pentru amanunte, multumesc mult, mult! Pe Supereva am cautat insa nu am gasit nimic...



Barfe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

MICKYN, daca afli amanunte despre acel hotel, anunta-ma si pe mine, te rog. si eu sunt interesata de el pentru ca are niste topogane cu apa de care copiii mei sunt f interesati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.

Am auzit de booking, am citit ca-s ok, dar ptr Duni nu pot face rezervare, nu apare la ei pe site sau n-am gasit eu si nici pe alt site de genul asta.
Cu cat platesti mai putin decat daca luai prin agentie?

Roxana


Mii de scuze pentru ca raspund asa tarziu.
Noi avem rezervare la Marina Palace, incepand cu 2 iulie, 7 nopti.
In aceeasi perioada am fost si anul trecut si timpul a fost superb.
Sper din

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Moniland, eu iti recomand Kaliakra Superior din Albena sau Berlin Golden Beach din Nisipurile de Aur. Berlinul este intr-o zona foarte linistina, este pe plaja.
Mie mi-au placut amandoua.
Din punctul meu de vedere Nisipuri este mai frumoasa decat Albena, seara poti merge in centru unde este superb.
Cat despre Kaliakra , parca mi-a placut mai mult acest hotel si mancarea a fost mult mai buna.
Poate mai vin si alte fete cu recomandari. La acestea doua am fost si le pot recomanda.

te pup si ma bucur sa vad ca ai doua fetite, te citeam la FIV.

Crengu de iepurica Rianna (1 anisor) si gandacel Cristian( 6 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Moniland, te citeam la subiectul cu vacante in Turcia, sa-ti traiasca fetitele!
Eu iti recomand Duni, doar ca nu-i asa aproape ca Albena, Nisipuri...etc. Si ptr sfarsitul lui iunie nu mai gasesti locuri la cele 2 hoteluri de pe plaja, eventual la Pelican, e liniste, dar e la aprox 300 m de plaja.

Mergi la inceput