Copil nascut cu sifilis!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cetin spune:

Multumesc pentru toate incurajarile!
Am reusit1 Joi 10.05.2007 noua membra a familiei cetin, va vni acasa. Inca nu imi vine sa cred ca a mers totul atat de bine. Referitor la boala cu care s-a nascut, doar Dumnezeu stie sigur daca vor fi urmari sau nu. Medicii mi-au spus ca in mod normal, daca fetita a fost tratata in timp, nu vor fi probleme. Oricum noi o iubim si deja am inceput pregatirile pentru camera ei.

pipice si sa va dea Dumnezeu numai bine

liliana si Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

quote:
Originally posted by cetin

Multumesc pentru toate incurajarile!
Am reusit1 Joi 10.05.2007 noua membra a familiei cetin, va vni acasa. Inca nu imi vine sa cred ca a mers totul atat de bine. Referitor la boala cu care s-a nascut, doar Dumnezeu stie sigur daca vor fi urmari sau nu. Medicii mi-au spus ca in mod normal, daca fetita a fost tratata in timp, nu vor fi probleme. Oricum noi o iubim si deja am inceput pregatirile pentru camera ei.

pipice si sa va dea Dumnezeu numai bine

liliana si Mihaela



Felicitari mamica Liliana, mi-au dat lacrimile cind am citit... ma bucur enorm pentru voi chiar daca nu va cunosc.

Sa va dea Dumnezeu sanatate sa va cresteti fetita iubita.
Doamne Doamne i-a trimis Mihaelei niste parinti minunati .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Wow! Ce rapida ai fost!
Felicitari... si asteptam pozici!!


Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrada77 spune:

Felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!Ce noroc pe voi!!!!!!!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Felicitari, sa fiti sanatosi si sa aveti parte de tot binele din lume! Sa fiti fericiti.

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Cetin, sa fiti sanatosi si fericiti pentru aceasta decizie meritati numai bine!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cetin spune:

Revin dupa fff mult timp... De, am fost fff ocupat in moua postura de mamica. Suntem extrem de fericiti toti trei: Mihaela-Ayla, Tati si Mami.
Luna acesta vom merge la tribunal pentru finalizarea adoptiei. Mai avem un mic pas si sunt convinsa ca de sarbatori Mihaela va fi oficial parte a familiei noastre.
Este cea mai dulce, frumoasa, desteapta, cuminte... fetita de pe pamanat. Are i anisor si trei luni, deci avem impreuna avem 6 luni. Seamana atat de mult cu mine, incat cei care ne vad pe toti trei sunt contrariati: cum este posibil ca fetita sa nu semene cu tati nici un piculet.
Apropos de boala cu care s-a nascut: am refacut testele pentru dosarul de adoptie si TOATE au iesit negative. Dumnezeu o iubeste si o ocroteste pe printesica nostra.
Iata ca totul este posibil cand iti doresti ceva. Am tot ce imi doresc, si spun oricarei persoane care nu poate avea copii sa nu ezite sa adopte unul.

Pupice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Felicitari Mami! Dumnezeu sa va ocroteasca, sunteti niste oameni deosebiti iar Ayla sa creasca mare, frumoasa si sa va aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sara76 spune:

Felicitari Cetin!Multa sanatate voua si lui Mihaela si sa fiti o familie fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Cetin, am citit povestea voastra si va felicit pentru sufletele mari de care dati dovada.

La multi ani Mihaelei, care are niste parinti atat de minunati!

Mergi la inceput