ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

va multumesc tuturor pt aprecieri....cred ca am mai reusit sa pun cateva poze,insa in afara de cea cu caciula de mos,celelalte sunt de cand cris avea 1 an si o luna.maine e ziua lui si ii voi face niste poze mai noi,apoi sper sa va pot arata si voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Scump tare, niste ochisori de sa-l papi nu alta...

Sa va traiasca si ma bucur ca sunteti ok

La multi ani cu sanatate Cris!! sa fii sanatos si sa cresti mare si intelept si sa-i bucuri pe parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Am citit cu nerasuflare povestea ta. Impresionant prin cate ai trecut! Ai un copil superb! Sa fiti sanatosi cu totii!

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Mona,sa-ti traiasca si sa fie sanatos,destept.
La multi ani Cristian!sa ai o viata senina si imbelsugata.
Doamne, prin cate ai mai trecut dar uite ca totul s-a sfarsit cu bine.iti doresc sa reusesti sa ai si bb2 si fara atatea probleme.
Cris e un baietel absolut suberb cu ochii aceeia albastri si mari,limpezi si senini.

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos
LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Monalac ai un baiat scump de tot,va doresc o viata plina de bucurii....



Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

multumesc pt aprecieri.de ziua lui cris a fost frumos,a avut un tort cu personaje din desene animate si artificii.el a fost in verva,a alergat non stop.nu mi vine sa cred ce repede a trecut timpul si ce baiat mare am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

monalac - am plans alaturi de tine. Cat de grea a fost sarcina ta. Am avut si eu probleme dar tu m-ai intrecut. Si Alexandru, baietelul meu are o a doua gaurica la fundulet. Cand l-am nascut era mai mare dar acum, la 8 luni , aproape ca nu se mai vede. Si eu m-am speriat cand am vazut gaurica, am citit pe net de coloana bifidus dar norocul meu este ca am nimerit la un doctor bun. Acum Alexandru la 8 luni si jumatate merge tinut de o manuta, sta singur in picioare iar in fundulet mi-a sat de la 4 luni.

Te pup dulece, pe tine si al tau cavaler care are cei mai frumosi ochisori pe care i-am vazut !




Gabi si bebe Alexandru-Ionut
19.04.2006
Album foto aici:http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/alex_ferf/my_photos
Nastera lui Alex aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91051

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

gabi,iti multumesc si tare sunt curioasa ce a zis dr caruia i ai aratat gaurica aceea a baiatului tau....te a linistit din prima sau i a facut investigatii?oricum,ma bucur ca si voi sunteti sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Mona, ce poveste! Incredibil cat poate suferi o femeie pt a ajunge sa tina propriul pui in brate si incredibil cat sufera o mama cand are copilul in suferinta.
Esti o luptatoare, o invingatoare! Felicitari!
Cris e dulce tare; ma rog pt voi sa fie mereu sanatos, iar cand va fi mare sa stie sa aprecieze eforturile supraomenesti pe care le-ai facut pt ca el sa fie in viata, sanatos.
Cris, ai o mamica eroina! Sa o faci mereu fericita!
Muuuulta, muuuulta sanatate!


Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
Nasterea lui Stefan
Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogdidicris spune:

super povestea. abia acum realizez ce norocoasa sunt, desi avem si noi o mica problema pe care sper la anul sa o putem rezolva. pana sa citesc povestea ta credeam ca femeile care au avut probleme in timpul nasterii sunt niste sclifosite care fac tot felul de controale, analize, doar doar or descoperi ceva in neregula ca se aibe motiv de compasiune din partea celorlalti. cred ca esti o luptatoare si va doresc sanatate si fericire in continuare! si nu mai fi asa de prapastioasa. ca nu te ajuta. crede in dumnezeu ca ai vazut ca nu te-a lasat la greu.
cristina si bebe bogdan iti ureaza sanatate si tie si lui cris

Mergi la inceput