ai un baietel,sa l dai direct la gradinita!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

multumesc din nou.....dar sa stiti ca mame ca mine mai sunt sute,dar ca poate nu isi mediatizeaza povestea,unele poate habar n au de net....cred ca orice femeie care isi doreste un copil ar face exact ce am facut si eu,uneori,e nevoie de putin sacrificiu ca sa ti poti tine comoara in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

revin cu amanunte-am inceput serviciul,lucrez la o scoala speciala si ii multumesc lui dumnezeu ca mi a dat un copil sanatos,ca tare mai sufera copiii de aici!pe cris,atunci cand coincide programul meu de lucru cu al sotului meu,il las cu mama si desi pana acum nu l am mai lasat nici 5 minute cu altcineva,s a adaptat f bine,nu plange deloc si e f vesel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Toata admiratia! ar tb sa te vedem si pe tine in poza.........
sa-ti traiasca baiatul si sa aiba parte de tot ce e mai bun pe lumea asta, si voi alaturi de el!
Si eu am avut probleme cu baietelul meu, esti f puternica si fara tine nu s-ar fi intamplat nimic....e greu sa treci peste aceste intamplari, dar timpul le rezolva pe toate....
Important e ca totul s-a sfarsit cu bine!!!!!!!!11
Va doresc numai bine si multi pupici pentru bb!

Mama de luca 1 an si 3 luni si +7

Pinacolada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo2 spune:

Felicitarile mele! Ai un baietel extraordinar, iar tu esti o mama pe masura! M-am bucurat si am plins citindu-ti rindurile, de nu stiau ai mei ce-am patit. Si cred ca m-am si ingrasat putin, pentru ca am tot rontatit "cite ceva" citindu-te...Sa fiti sanatosi si...asteptam vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

teo si pinacolada,va multumesc din suflet!!!!cristian e bine,sanatos si pe zi ce trece spune tot mai multe,deja a inceput sa faca fraze din 3/4 si chiar 5 cuvinte.ceea ce ma nelinisteste pe mine e ca urineaza in jeturi si as vrea sa merg cu el la grig alexandrescu pt urografie si cistografie,pt ca mi e frica sa nu aiba vreo malformatie pe tractul urinar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

E incredibila povestea voastra !

Nasterea ariciului junior Pozele mele Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

multumesc,aricelule!!!acum ma pregatesc pt alegerea unui dr ginecolog pt ca in curand mai vreau un bebe.din pacate,dr urleteanu a plecat in canada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

monalac impresionanta poveste! Felicitari!!!Sa va traiasca,sa fie sanatos si norocos si sa va aduca numai bucurii!Este adorabil,are niste ochi superbi!
Toata admiratia pentru tine!!!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mushulica_p spune:

monalac, inca nu a trecut mult de la aniversare - La multi ani puiutului! Si multi ani fericiti, linistiti, si BBici sanatosi voua, esti o eroina! Sa va dea Dumnezeu tot ce meritati, caci meritati multe!

Ludmila 39

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ludmila_19/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nickol_f spune:

quote:
Originally posted by monalac

multumesc,aricelule!!!acum ma pregatesc pt alegerea unui dr ginecolog pt ca in curand mai vreau un bebe.din pacate,dr urleteanu a plecat in canada.

Mergi la inceput