Ingineri fosti, viitori.....(8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:



Buna dimineata. Mmmmmmmmmmmmm, ce buna e cafeluta....parca nu ma mai satur.

Fetelor, v-ati gandit daca vreti sa contribuiti pentru Ionut???? Nasa mea a deschis la forumul de umanitare un subiect despre el, puteti citi acolo....adica AICI



Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna dimineata scumpele!
Ce bine ca nu ne-ati uitat !
Pe unde umblam? Peste tot! Inca e frumos afara si iesim in parc toata ziua, mai umblu ca imi schimb buletinul si permis, tb sa mut o masina pe numele lui soramea si alta pe numele meu. Cumplit. Toate astea le fac cu fimiu in brate. Sunt franta. M-am certat cu astia de la cablu, ca am tot incercat sa anulez netul la apartament ca inca nu l-am inchiriat . SUntem in priza. Ieri a facut si Vladimir 3 luni. Are 7 kile si 63cm. E asa de scump. VAd ca si-a facut o sg masa noaptea. Dar tot se trezeste de vreo 3 ori. Cred ca vrea sa vada cat de mult rezist eu . In rest totul e bine. Pe Cristi nu il mai vad mai deloc . Mai nou se duce si duminica la munca. Asta ma enerveaza cumplit. SACRIFICII!!!!! Sa nu ma bateti, dar incerc sa fiu mai activa.
Va pupam si va dorim o zi perfecta!
Noi plecam dar dupa ce Vladimir face caca . Venim dupa-amiaza!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta burtik Andrei Vladimir BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare inginerele!!!

ioana, da' voi chiar misunati nu gluma! ce mare e vladutzul!
anca, nu ne mai pove despre sinaia? tare dor mi-e! si eu mergeam mult cu sotul la conferinte, cind inca nu erau copiii. cit timp el muncea, eu umblam vandra. ce bine era! acu' o vreme....pauza!
dana, alina, voi chiar n-aveti somn! io as dormi si-n picioare, oricind, oricit. desi, trebuie sa spun ca robi ma lasa sa dorm citeva ore bune noaptea, doarme f. linistit, se trezeste citeodata sa mai pape si noaptea, cel mai adesea spre dimineata (4.30-5).
gabibarta, esential este ca iti place ceea ce faci, in rest...e frumos sa lucrezi intre tineri.
la noi nimik nou. robi a inceput sa pape bine, ii dau si niste vitamine, saptamina asta treb sa mergem la primul vaccin. luna viitoare mai avem unul care l-am comandat din ungaria, la noi inca nu exista, este ceva nou impotriva pneumoniilor.
gabri-andrei, ti-ai revenit?
otilia, voi ce mai faceti?
va pupik pe toate, toate!


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Katik deja ii dai vitamine???

Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

quote:
Originally posted by lunna27

Katik deja ii dai vitamine???

Dana Paul(6) Ana Maria(2)



da, mi-a recomandat pediatra citeva picaturi pt. ca n-a vrut nicicum sa manince din cauza antibioticelor. i-a pierit pofta de mincare de tot. acum vad ca a re-invatat sa pape.saptamina asta mergem la control si vedem daca mai trebuie sa luam sau nu.

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Ioana, imi pare rau pt. trezirile de noapte:((( Noi ne-am trezit 2.5 ani cu Lili, doar cand am mutat-o de la cresa la gradi, a reusit sa nu se mai trezeasca. Nu era grav, ca o mai alaptam, dormeam cu ea si noaptea la primul scancet ii dadeam sa suga., asa nu ne-am trezit toti, cateodata poate nici eu:)
Oricum greutatea asta la 3 luni e frumusica, zic eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linusa spune:

Fetelor, da' ati scris, nu gluma. Eu am un sef nou care mi-a zis ca am mult prea mult de lucru si trebuie sa mai dea si la colegii de echipa. Am trait sa o aud si pe asta! In rest, am fost pe munti, mergem la Aquafit de doua ori pe saptamana si o data pe saptamana ma duc la sauna. Azi am incercat un masaj de 30 min si n-a fost rau (la firma).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Gata ne-am adunat!
SUnt realmente foarte franta. Gabi...2.5 ani? Pai eu innebunesc daca ma tine atata!
Il pacalesc eu.
Mai am niste dureri de cap de cand am nascut...nu ca inainte nu aveam, daer acum in fiecare seara. Zau ca nu mai pot. Si-s supatrata ca nu pot sa iau pastile ca inca mai alaptez seara si dimineata. Ah nu v-am povestit ca Vladimir se intarca singur. Face f urat la lapte si va dati seama ca a scazut productia ca el nu vrea sa suga si seara si dimineata il fortez. Laptele e bun, doar fite pe capu' lu' Vladimir. E un lenes ii place sa curga laptele din bibe.
Kati vaccin la 3 luni???? Asta am inteles de la tine cu vaccinul din Ungaria.
Azi am fost si pe la servici cu Vladimir ca-mi era dor de oameni si ce credeti, Vladimir i-a cucerit pe toti. Ce l-au mai laudat, sa vedeti cum umbla saracu din om in om. Si mi-au laudat ochii aia albastri.
Ma duc la datorie ca maraie. Si tare as savura o baie ca ma simt murdara .
inginerele!
Kuki mama ne lipsesti. Ce mai faci????? de ce nu mai intri?

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta burtik Andrei Vladimir
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Sunt franta, azi am avut o migrena teribila de am ajuns la o pastiluta de Ibuprofen. In rest suntem bine, am incercat sa petrec mai mult timp cu Ana. Am fost si am decorat dovlecii pentru Haloween si duminica mergem la party, inca nu am luat costume si nici nu stiu daca merita sa dau banii. Azi am avut noroc si o sa mergem la vara in Spania o saptamana in Iulie, au cei de la firma un apartament si anul acesta am ratat vacanta pentru ca deja aveam bilete pentru Bucuresti cand au anuntat, dar acum am avut noroc si m-au tras la sorti . Tocmai m-am uitat pe site-ul KLM si sunt ofticata ca pe aceeasi ruta Bucuresti-Stavanger, daca iau bilete din Stavanger sunt cu 100 de euro mai ieftine. Poate o fi din cauza ca inca nu suntem UE.
Diciu, Anca, ma bucur ca ati rezolvat si ati pus cazul la umanitare. Incerc sa fac transferul si astept sa-mi confirmati ca totul a fost ok.
Ioana, se rezolva ele actele. Tineti-o tot in plimbari cat este vremea buna ca este pacat sa nu profitatzi. A crescut ca la carte 4cm si 800 gr/luna.
Linusa, masaj, aquafit desi nu am experimentat niciodata.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

iepumic, otiliav, va multumesc din suflet in numele lui Ionut!
otiliav, te anunt cat de curand pe subiectul deshis la ajutoare umanitare daca totul a fost ok.

va pup


anda


IONUT STEGARU ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU


"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput