Ingineri fosti, viitori.....(8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare inginerele!

da ioana, vaccin la trei luni. este unul suplimentar pt. ca deja am inceput cu pneumonii, sper ca ne mai imunizam cu vaccinul asta. tocmai m-au sunat din ungaria, l-au cumparat 70 euro si miine il am. peste o luna il si facem. daca nu ar fi colectivitatea nici nu m-as fi gindit sa-l fac, dar asta este...
linusa, ce fain te distrezi. dar meriti asta cu virf si indesat la cit ai tras... bravo!!!
fetele, va pup ca s-a trezit robi si e tare fomist!
in rindul doi la semnatura am pus ceva pozici mai noi, daca vreti sa le vedeti...

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=/7c3ere2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Bonjour!!!

Oti, cu migrenele stiu cum e. La noi in birou sunt vreo 40 de grade, nu e aer deloc si suntem toti terminati, randamentul este foarte scazut si mai grav ca cica asa va afi toata iarna: in birou 40 de grade, afara -20. Mi-e groaza.

Ioana, curaj!

diciu.

O zi buna dragelor inginere.


Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna inginerelor!
Kati am inteles acum. sanatate lui Robertino .
Fetelor mai am 4 zile si fac un an de la um! Ce emotii! Ce fericire cand am ramas gravida.
Ma duc sa le scriu mamicilor de iulie august 2007!.
Vladimir a fost plimbat toata ziua, este f incantat si fericit. Sta in patut cu ursuletul de la botez! E tare dragalas si cuminte (ptiu). [:d] a tras un planset. Of ce se schimba, acu rade acu plange! Il iubesc!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta burtik Andrei Vladimir BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Ioana, un tort, ceva, in amintirea um? Of ce bine a fost un an jumate fara....
Daaaa, e nasol cu trezirile. Mai avem evenimente nocturne si acum, dar nu in fiecare noapte. Cu timpul m-am obisnuit cu ele:(((((((


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Ioana,

Katik, sanatate multa lui Robert, am vrut sa-ti spun mai demult dar .....deh, graba asta.

Va pupic pe toate, eu tocmai am racit si ma simt cam nasol. +mai am alte probl de sanatate de vreo saptamana......asta e.





Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Iepu, multa sanatate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Helau, helau! Va intrebati ce caut la ora asta pe forum?? Ei bine....tocmai am venit din oras, dintr-un club care imi place mie la nebunie....de fapt clubul mai putin, si atmosfera extrem de mult...canta formatia Jukebox Band (poate o stiti de la Carcotasi, dar nu stiti ce "poate" cand canta live in club!!!!!!) Pentru vreo 2 ore m-am simtit ca in "tinerete" (facultate) cand stateam pana la 2-3 dimineata sa-i ascultam pe Jukebox Band si dansam....din pacate gasca cu care am fost a cedat repede si ne-am retras pe la ora 1 cand mai urmau inca 2 reprize de concert iar eu eram in culmea fericirii si cu cheful cel mai mare...m-am bosumflat eu pe moment dar pana la urma am decis sa gandesc pozitiv si sa ma multumesc ca a fost si atat si sa sper ca data viitoare voi avea mai mult "noroc", desi sansele sunt destul de mici.




Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Of, vreau si eu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imi pare rau ca totusi n-ai stat cat ai fi vrut....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Da plang ca-mi aduc aminte de iesirile noastre din fiecare weekend. Of Anca ce-mi faci?
Dar ma impaca zambetul lui Vladimir din fiecare dimineata si ochisorii lui expresivi . Noroc ca il iubesc si e un scump ca altfel.....
Ei bine si ca sa ma laud si eu : MA SCOATE BARBATU' LA MASA LA TAVERNA SARBULUI .
Deci avem seara romantica . Si Vladimir doarme cu bunica-sa deci iese cu scantei. Dar nu va faceti griji ca din scantei nu mai ies copii . Multumesc dar nu imi mai trebuie. Ne-am lecuit. Si cand ma gandesc ca vreoiam 2-3 copii. [:)))] ce vise!
Acum ma vas ca ma duc sa vaz ce mai pot purta ca-s mai grasuta si apoi sa-mi imbaiez copchilu' ca deh nu pot sa-l parasesc murdar . Apoi ma fac mumoasa ca mi-am achizitionat niste farduri, creioane de ochi, si fonduri de ten o frumusete !
Va anunt cum a "iesit" iesirea asta ce mi-o doresc mult!!!!!
Va pupa fata !

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta burtik Andrei Vladimir
BOTEZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Ioana, petrecere frumoasa!!!!!!! Vezi sa ai nr. de la pompieri la indemana, ca scanteile prezinta risc crescut de incendiu!




Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput