Ingineri fosti, viitori.....(8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata dragele inginere!
gata cafeaua!


anca, pai bine ca macar te-ai distrat un picut. ai apucat si o plimbarica?
gabri_ andrei bine ca ai scapat de masea , mai un pic si trece si ce a ramas dupa! uite un si trece! multa sanatate la andreiut!
aime, sa stii ca si mie mi-a picat bine cind m-am reintors la lucru.(ce mama denaturata). cu acomodarea te descurci tu! cu bb cine va sta?
otilia, promit ca voi pune ceva pozici noi dar al meu sot care e calculatoristul casei a facut ordine pe calc si nu mai stiu nimik din ce-a facut, pe unde le-a pus (unele pe cd etc.) deseara il pun la treaba.
fetele chimistele, nimik? pauza totala intre molecule???
monagan, linusa, kuki, nu ne mai iubiti deloc, deloc?
ioana, ce mai face printisorul? a trecut we si n-ai intrat, inseamna ca ai fost tare ocupata.
gabibarta, lucrezi intre studenti? ce faci mai exact?
la noi nimik nou, ne-a trecut pneumonia (robert), saptamina asta mergem la primul vaccin. am inceput incetisor sa si papam ca de la atitea antibiotice ne-a scazut drastic pofta de mincare. krisztina pe la gradi, e superincintata, in fiecare zi vine cu ceva nou invatat si atunci noi hop pe internet sa cautam textul cintecelelor, ca nu le mai stiu. sotzul pe la masterat, doctorat ca, de, e om de stiinta.
na, hai ca am recuperat absentele (motivate!)
va pup si mai arunc cite o privire pe aici!



Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata fetele!

haideti la
Noooo, nici nu ma gandesc ca nu-mi va fi bine mie, mai ales ca ma intorc intre fostii colegi, chiar abia astept din punctul asta de vedere (nu mi-au lipsit vestile de servici, ca am colegu' in casa ),dar ma gandesc la pui cum va fi, ce va face, cum va sta fara mine. Vom avea o matusa care va sta cu el, am si aici noroc, e singura si va sta la noi, il iubeste si stiu ca va fi bine ingrijit, dar uite ca pana nu trece un pic sa vad cum se vor descurca nu ma potolesc...mami paranoica .
Katik, prin ce-ati trecut mey, sanatate va doresc...ufff, ce-i mai rau decat un copilut bolnavior.
Va pupic, mai vb, iesim la plimbarica, desi e cam ceata la noi, dar nu-i chip de stat in casa...mereu imi zice pa-pa si-mi aduce pantofiorii si blugii

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

'neata!

Aime pai daca are cine sta cu el(si mai ales ca e din familie) nu stiu de ce iti faci atatea griji....daca venea una straina??Sau daca-l dadeai la cresa?Eu zic ca ati avut mare noroc cu matusa

Katik bine ca v-ati revenit!!

Gabi ma bucur ca baiatul ti-e mai bine,cred ca iar ati renuntat la gradi ... asa-i?



Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri_andrei spune:

Noi nu prea avem noutati,pe Andrei l-am dus la gradi, eu incerc sa-mi revin din starea mea proasta,cam asta e.
Va pupicesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Kati, eu sunt secretara la o fac. particulara. Nu prea are nimic comun cu chimia, dar ma simt bine acolo deocamdata. Sanatate micutei tale!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Buna seara, am reusit si eu in sfarsit sa citesc din urma!

gabibarta, bine-ai venit la noi, dupa cum vezi te-am trecut pe listuta noastra si sper sa fii activa aici, cu noi, ca asa ne sade bine!
katik, imi pare tare rau ca Robert e bolnavior, ii tin pumnii sa fie bine!!!!!!!!!!
gabri_andrei, las' ca o sa treaca toate, noi suntem aici sa ne plangi pe umar daca simti nevoia.
aime, curaj!!!!!!!! iti dau tema de gandire: mama s-a reintors la servici cand eu aveam 3 LUNI. Asa era pe vremea aia. Nu-ti face probleme, va fi totul bine.
Oti, ce mai fac "norvegienele"????? Apropo, eu am avut o pisica norvegiana de padure...rea de tot!
Ioana, Monagan, Linusa, Kuki, Alina, va pupicesc cu drag!!!!!!

Pentru toate inginerele:




Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.antena3.ro/forum/viewtopic.php?t=2992" target="_blank"> STRIGAT DISPERAT-IONUT STEGARU=AJUTOR!
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Iepumic, mersi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Pai, ce se intampla, nu mai avem nimic de zis??
Ioana, pe unde umbli?

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

neata!

Alina ce matinala esti !!!Nici eu nu am mai putut dormi,de fapt am dormit tare rau toata noaptea

Haideti ca va servesc cu o cafea !!!Eu trebuie sa ma abtin

Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Dana, neata...
Eu, sincer dormeam si acum, dar pe la 6, l-a apucat pe Rares o criza de plans, si a trebuit sa ma limpezesc de tot...si acum el a adormit la loc, asa ca bantui si eu prin casa....

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput