Corina Danila

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

ba da, cu valentin moraru (parca asa se numeste), dar l-a parasit pentru imre.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

hai, mai, ca parca s-a cuplat cu Imre la mai mult timp dupa ce se despartise de Valentin Moraru

in orice caz, repet, n-am chiar nimic cu ea ca om, da' n-o prinde deloc rolul de moderatoare TV; n-are stofa si din puncul meu de vedere, de telespectatatoare care urmareste emisiunea "Femeia conduce", ar fi f. bine daca s-ar gasi cineva mai potrivit in locul ei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Io nu pot s-o sufar de cand am vazut-o prima data! Mi-e tare antipatica!


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by capra cu trei iezi

ba da, cu valentin moraru (parca asa se numeste), dar l-a parasit pentru imre.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!



Am citit pe net ca divortul de Valentin Moraru s-a produs pentru ca el a inselat-o, atunci cand ea fusese detasata corespondent la Chisinau. Apoi l-a intalnit pe Imre pe care ea l-a parasit mai apoi pentru Norris. Nu mai gasesc articolul dar daca vreti mai caut.
Si am mai aflat ca Andreea Esca a alungat-o din Protv: http://www.eghid.ro/Monden/NewsDetail.aspx?NewsId=5814


Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Intr-adevar ceea ce te izbeste la CD e artificialitatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

pt. "admiratoarele" corinei danila- ia www.tangomagazine.ro/content/blogcategory/21/53/" target="_blank">uitati peste ce am dat. in afara de freza mirobolanta, pe mine m-a mai amuzat si ceva din text, dar nu spui ce, ca sa nu starnesc dispute.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Ati vazut-o in realitate? E cum spune mama Lia, fara esenta.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Daaa...ea are o fetitza, nu, shi cu putza aia din poza cu plodu, ce-i? Shi-i shi goala putza, patratzelu unde-i?

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Patratzelu ar fi trebuit sa fie cam maricel..pentru tot articolu.

aoleooo revista asta numa calamitatzi scoate la iveala :(



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

pt. "admiratoarele" corinei danila- ia www.tangomagazine.ro/content/blogcategory/21/53/" target="_blank">uitati peste ce am dat. in afara de freza mirobolanta, pe mine m-a mai amuzat si ceva din text, dar nu spui ce, ca sa nu starnesc dispute.




uite ca spui io ...

"Temerile, durerile și oboseala de dinainte și de după cezariană nu mai există, cînd o văd pe Rianna cît de frumos crește și se dezvoltă și cum știe ea deja alfabetul."

PS subscriu la faza cu freza: mi-ro-bo-lan-ta! chiar cautam un hairstilist




Mergi la inceput