Corina Danila

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

...Norris asta e nenea care detine (cel putin asa stiu eu) elmec romania (ca sa ti faci o idee elmec inseamna magazinele nike, famous brands s.a).
cat despre Corinuta.. eh.. naturaletea la teveu e greu de gasit. Nu e nici foarte frumoasa, nici extraordinar de bine ca fizic, are o voce asa de atragatoare precum zece scrumiere umplute la refuz (ca doar nu i vine vocea din laptele de magarita) pe care presupun ca le-a umplut chiar ea, stilul ei este cel putin indoielnic (daca apeleaza la stilisti, cu atat ma grav), ca profesionist moderator eu nici cinci nu i-as da. Si nu e vorba de tzatzism , sau de carcotasenie, e vorba de obiectivism, ca doar nu suntem obligate sa-nghitzim nemestecat pe toate tanteele aste care defileaza pe ecrane...



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Oare n-o mai fi vreun loc de moderatoare la teveu?

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!


http://www.paidmail.ro/?seite=bettel&user=mariussimiuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Nici nu am spus ca seamana cu Betty,doar ca m-a dus gandul spre ea.
In alta ordine de idei,eu o gasesc frumoasa,aranjata,din partea mea ar primi un minus pentru atitudinea ei rece si distanta vizavi de public.




Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

am vazut-o la Teatrul National acum citiva ani, era cu Imre. de unde mi se parea frumusica la tv, in realitate mi s-a parut o mitza pricajita (fara suparare). era imbracata in negru, cu ochii numai la el, iar el nici nu o baga in seama...imi era asa o mila de ea....parca nu era cu el ca partenera, ci parca o tolera...

recunosc ca pe vremuri mi-a placut tipa, dar acum mi-a devenit nesuferita...prea afectata, fara esentza, plina de ea, dar de ce oare nu inteleg.....

prea a ajuns sa fie "femeia care le stie pe toate".



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Fetelor, m-ati uns pe suflet cu ceea ce ati scris depre C.D.
Mereu am simtit ceva fals in atitudinea ei, nu stiu ce anune dar ceva parca nu ii permite sa fie ea insasi sau sa se apropie cumva de cei care o privesc. Noua ei atitidine sau imagine( daca putem spune asa) ma uimeste si pe mine: dintr-o data a devenit o femeie sigura pe ea, sexy etc. Nu mi s-a parut deloc ca ar avea ceva sexy, interesant sau...un "ceva" al ei acolo...E o persoana tare ciudata si deloc potrivita pt tv sau actorie...parerea mea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana18 spune:

e naspa, ce sa mai spunem!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

vad ca nimeni nu o place pe C.D( nici eu),dar apare in continuare la tv.
astia de la Antena nu or face si ei sondaje ?
sa vada daca moderatorii lor plac publicului sau nu.

ps: Norris nu detine magazinele Nike si etc,etc. e doar manager sau ceva de genul asta.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

nici mie nu-mi place, nu mi-a placut niciodata,
referitor la betty cea urata, cand facea mihaela tatu nu-s ce emisiune, CD a aparut in rolul de betty (nu-si mai aminteste nimeni?) pe care tre sa recunosc ca-l juca bine

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Da,eu imi amintesc : se imbracase si alandala,pusese niste ochelari mai mari,iar cu glasul ei pititgaiat chiar ca era ca Betty.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Daomne,da'ce FALSA e individa asta!!!Sunt sigura c-are ea vreo cunostiinta,prietena,etc care citeste pe-aci,pe DC...cand o citi,saraca!!!
Eu am citit pe undeva ca nici acest husband al ei n-o tine prea mult in lapte si miere...dar nu era la un moment dat cu un crainic de la Pro??Cand era ea mai tzarankutzik ashea?!!!!

Mergi la inceput