Corina Danila

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Bre,voi toate il iubiti pe Noris ala? Ha? Pai ce fras vreti,sa nu evolueze deloc de cind a fost la TVR,fiecare o face,unii cu mai mult succes,altii cu mai putin.Bah,da rele sinteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Citind postarile voastre am uitat de ce am deschis topicul si mi-a venit in minte telenovela de acum cativa ani cu Betty cea urata.
Revenind la Corina,putem numara pe cateva degete persoanele din media romaneasca ca au ramas cu capul pe umeri dupa ce au devenit vedete.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by Luna75


Citind postarile voastre am uitat de ce am deschis topicul si mi-a venit in minte telenovela de acum cativa ani cu Betty cea urata.



Buna comparatia, cum de nu m-am gandit, semana extraordinar de bine cu Betty aia din telenovela...mai putin dintii..sa nu exageram totusi..

Yank, io nici nu stiu cum arata Norris ala al ei, doar am auzit ca este actualul iubit si atat, habar n-am ce invarte si cum arata.

Iar in ceea ce priveste evoluatul, poate e bine sa evolueze toti, dar pe mine pur si simplu ma calca pe nervi unele fomei care se transforma aproape peste noapte din "Betty cea urata" in "Zana zanelor" si care mai si declara ca sunt cele mai senzuale, sexy, perfecte, etc. etc. asa cum am auzit ca a spus ea despre ea recent (adik lauda-ma gura...).



Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mie nu mi-a placut niciodata. Intotdeauna mi s-a parut o persoana distanta, rece, calculata.
Nu stiu daca e asa in realitate, dar asta e impresia mea din ce o vad la TV.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

O antipatica si jumatate, in opinia mea! Iar ca moderator, e zero barat! Nici n-am rabdare sa ma uit la siropul ala fad al ei de pe Euforia, desi in general urmaresc postul asta TV.

O tin si eu minte la inceputurile ei in televiziune (in TVR1), incepturi dezastruoase, dealtfel. Era in direct si ea vorbea bine-merci cu operatorul, spunand: "Nu m-ai dat, nu? M-ai dat???" (in direct).

Sunt curioasa a cui pila e, ca in TV e clar ca n-are ce cauta. Singura ei calitate e vocea, trebuie sa recunosc, are o voce calda si placuta, am auzit-o cantand si nu canta deloc rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

Mediocra, din mai toate punctele de vedere si diluata.
Nu as reusi sa o ascult mai mult de 10 minute pentru ca mie nici macar vocea ei nu-mi place, lasind la o parte ca se exprima lipsit de naturalete.
Pe o scara de la 1 la 10, i-as da un 5 tras de par.
Si Norris mi se pare, scuzati de expresie, un molatec, numa' bun sa-ti care plasa prin magazin.
In schimb ii felicit pentru copilul reusit! Pentru asta, bravo!



Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by Candy


Sunt curioasa a cui pila e,



... ca sa zicem asa ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

quote:
Originally posted by daniela_b

Si Norris mi se pare, scuzati de expresie, un molatec, numa' bun sa-ti care plasa prin magazin.


Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii





EXACT! Intelesesem ca soacra nu o inghite... (nu ca as tine cu soacrele, dar am un sentiment ca a ei e chiar femeie buna)

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alin spune:

Nici mie nu-mi place si nu mi-a placut niciodata Corina Danila. Mi-a parut intotdeauna prea matura, chiar imbatranita pentru varsta ei.Si falsa pe deasupra.
PS: ne mai lipsesc semintele de floarea soarelui, ca in rest suntem ca niste tate.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mai fetelor, eu nu-l stiu pe Norris asta. Habar nu am cum arata si ce vrea el de la viata....



Crinuta si Rayan


Mergi la inceput