Corina Danila

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Va spun sec: Nu-mi place DELOC tipa! Niciodata nu mi-a placut......sunt curioasa ce "spate" a avut ca s-o faca vedeta!

Oana 23+ cu Denis Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

de fapt toate esenta articolului era in ultima parte.. Undeva, cumva, indraznea, risca sa spuna ca normal c-o intereseaza cat castiga ! Pen' ca vrea casa la curte pe a' mica bla bla bla si.... bomba!!!!... pentru ca sa se imbrace in ultimele tendite in moda!!!

Tsss ! Cum ati scapat-o ! :D



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Hop si eu, probabil ca sa aveti in cine da

Mie imi placea mult Corina pe vremea cand prezenta stiri la Pro si pe urma pe Acasa. Avea o privire putin trista, nu turuia de parca o alearga cineva, tocmai ca mi se parea naturala. Ce sa mai spun la plusuri? Mi se parea serioasa si deloc ostentativa. Nu mi-a placut deloc in telenovela, dar nici nu am urmarit mult din ea. De cand e la Euforia nu am mai vazut-o de loc, nu prind. Nu sunt fan inrait dar dintre crainicele de stiri de ea imi placea mult.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

O femeie mai antipatica decat 'mneaei, nu am vazut in viata mea!
Nu am putut sa o suport niciodata. Ma calca pe nervi modul ei de a ofta in permanenta atunci cand povesteste ceva, asa cum facea la Povestiri adevarate. Este atat de falsa.........


Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Eu am vazut-o in spital. Fetita ei s-a nascut la 7 luni ca si baietelul meu. Ea venise la controlul de 1 an cu copila. Mi s-a parut o mamica tare grijulie si luptatoare. Cine a nascut prematur stie de ce... mai ales ca fetita ei chiar avut probleme de la incubator si a fost operata pana la 6 luni.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

mie imi place ca actrita de teatru
am vazut-o in D'ale Carnavalului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Exact Nicoleta, nu am vazut-o intr-o piesa de teatru dar cred ca i s-ar potrivi mult mai bine aceasta postura (actrita de teatru) decat cea de moderatoare intr-o emisiune lesinata pt. femei sau in filme...

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Eu nu pot sa zic ca e antipatica,nu mi se pare frumoasa dar nici urita,undeva pe la mijloc.
Sincera sa fiu cea care ma enerveaza la culme e Nicoleta Luciu care se fitaie peste tot cu ei false,de-a dreptul dezgustator,macar daca ar fi fost naturale..,cind o vad cum clipeste din ochi,zau ca figura ei cere niste .Se vede ca nu are nimic in capul ala.

Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

nu-s false tatele lui luciu

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Anky, sanii lui Luciu sunt naturali tocmai cu asta se lauda ea peste tot ca e fromoasa de la natura.... la corp sunt de acord ca are ce arata dar la fatza mie nu imi place...
Dar in fine sa nu devenim off-topic.

Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput