Catalin Botezatu a adoptat un copil din Sri Lanka

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

mie mi se pare o treaba foarte frumoasa.
si nu pricep comentariile rautacioase. chiar daca ar fi adoptat un copil din Ro tot s-ar fi considerat publicitate, in plus, ar fi fost pline ziarele de ce/unde/cit/cum a mincat copilul lui Botezatu.
e viata lui, sint banii lui, n-a facut un lucru rau cu ei, ci dimpotriva. ce tot atita balamuc?
o temere mica am totusi: sa nu fie vorba doar de o toana de om singur si cu bani. si daca ar fi asa, atunci mai bine ca nu l-a adoptat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

mazzel pe asta ai adopta-o?

http://www.gagreport.com/bizarrenews%20-%20video%20-%20babybeyonce.htm

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

michelle, e super linku!!!! Fetita e superba!!! haha...si ce talente are!!!! Suuuuper!!!!
As spune un da hotarat!!! hihi..chiar daca nu ar stii sa danseze...
mie imi plac copiii daca sunt...copii!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Felicity spune:

mie gestul lui Botezatu (nu stiu cine e) mi se pare strict personal, e viata lui, si adopta pe cine doreste. dar de aici pana la a extrapola ca iti doresti un copil mai brunet, mai negru, mai asiatic....mi se pare inutil. mai ales cand vine de la persone care nu au copii.

din ce spune michelle7, am avut senzatia ca a mers la targul de sclavi si si-a "ales" barbat de culoare. poate pt ca blonzii nu se gasesc la targ?

Elise nu cred ca adopti pe acelasi principiu pe care faci copii.
multe femei raman insarcinate din greseala si se trezesc mame.
atunci cand adopti e decizie voita de a fi parinte. si sunt implicatii diferite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ma rog fiecare cu senzatiile lui. Ideea e ca atunci cand cunosti un barbat (sau o femeie) in primul rand e vorba de atractie fizica si dupa aceea intervine respectul , sentimentele etc. Au fost subiecte pe aici despre barbatul ideal si multe fete s-au referit si la calitati fizice- e normal. Eu una nu pot "sa ma pierd" in niste ochi albastri sau verzi. Ma atrag doar barbatii cu ochii caprui sau negri.
Si am mai avut si pretentia ca sotul meu sa fie circumcis.


Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
din ce spune michelle7, am avut senzatia ca a mers la targul de sclavi si si-a "ales" barbat de culoare. poate pt ca blonzii nu se gasesc la targ?



Cum oare s-a nascut o asemenea interpretare?
Michelle a zis clar ca nu-i plac blonzii. N-are voie? Sau n-are voie sa-si aleaga barbatul care-i place?

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

nu nu-i voie . Trebuie sa te aleaga EL pe tine. Tu sa taci si sa-l accepti ..... Ce, daca mi-e imi place pielea lui ca-i ca de cartita voi ce treaba aveti nu denizel ?

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Pai nah!

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Felicity spune:

exprimarea lui michelle a dus la asa concluzie, ca ea "si-a ales" barbat colorat. si el n-a facut decat sa o urmeze acasa.
pt mine casatoria inseamna altceva. nu eu am ales, nici el nu a ales...pur si simplu s-a intamplat sa ne gasim unul pe celalalt.

michelle, si daca cumva iti da Dumnezeu copii cu probleme ce faci cu ei? ii pui spre adoptie sa ii creasca cine o vrea, ca tu una nu iti poti dedica viata spre a-i creste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

exprimarea lui michelle a dus la asa concluzie

iaca partz. ca si stii tu ce inseamna casatoria pt mine.

Michelle

Mergi la inceput