Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Nessebarul e plin de tarabe in care se vind de toate-cu gust sau fara. In Balcic sint putine tarabe si alea vind tricouri si chinezarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Vreau sa va mai intreb, cum ati facut cu sezlongul, mai bine zis ce ati facut pe timpul amiezii cand e tare cald si trebuie sa plecam?
Ma refer la cele de pe plaja care se platesc. Le mai platesc o data cand revin pe plaja ?

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns firutza spune:

ligia13 mersi de informatii,noi plecam pe 13 august din ,pe la Giurgiu,poate ne intalnim la mare...m-am gandit ca mergand prima oara la ei,la bulgari,sa ramanem asa cu all,la anu' mai vedem noi!mai creste si Edi!oricum vom fi legati de hotel cu somnul puiului-la pranz;asa ca ramanem acolo.Totusi daca se mai intoarce cineva de la marea lor,de la Albena-in special-astept impresii!

Dalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris-gabi spune:

Buna. Am o nelamurire: in ce limba va intelegeti cu bulgarii? Am inteles ca nu prea vorbesc engleza.

Noi plecam la Nisipuri pe 21 august. Mai merge cineva?

Pupici si vacanta placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Aveti grija cu parcatul si in Varna. Noua ne-au saltat masina pentru ca era parcata aproape de coltul unei strazi. Bine, ne-au saltat-o ca avea nr strain, dar au avut si un motiv. Un tinar bulgar a fost super dragut si a mers cu noi la politie si a negociat spaga, dar mai bine sa nu treceti prin asta!

PS: noua nu ni s-a facut rau cind am vazut ca nu mai era masina pentru ca stiam ca le ridica, dar altfel te trec toate caldurile, ca nu-ti lasa nici un bilet, nimic, te uiti in sus si te intrebi unde ti-o fi masina :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Ce ati facut cu sezlongurile cand plecati la amiaza???????
Helllloooooo! E cineva pe aici?

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Nu platesti inca o data pentru sezlonguri daca pleci si te intorci mai tarziu, cel putin asa era in Nispurile de Aur, dar nu stiu dupa ce te tin minte. Taxa e pentru toata ziua.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze petrecere 2 ani si poze vacanta Bulgaria
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

nu s-a mai intors nimeni din bulgaria cu impresii noi???mai povestiti...puneti poze....

nunta oradea-5 august
nunta ploiesti-13 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Si noi asteptam sa plecam la Nisipurile de Aur, hotel Elena , incepand de pe 12 august. A mai fost cineva in vacanta la acest hotel?
Din ce am vazut pe net pare frumos dar as dori o confirmare din partea voastra.
Multumesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Am si eu o rugaminte fetelor....unde ati facut cartea verde si cat a costat ? ca azi am fost la un centru unde mi-au zis 60 euro pt 20 zile minim, ceea ce mi se pare cam mult. Parca citisem ceva de 30 dolari
Multumesc

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput