Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nunus spune:

O adresa utila pentru fetele care merg la Marina Beach, Nisipuri.

http://www.marinagrandbeach.bg/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Cristina, am vrea sa mergem wendul asta (de vineri pana luni) la hotelul Sunrise (mi s-a parut cea mai buna oferta). Crezi ca am sanse sa gasesc camere disponibile? Voi cum ati rezervat?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

ioana, merci d e informatzii.
pupici tuturor!
mia asteptam detalii legate de drumul prin bulgaria.

multzam` anticipat!!!!!!!!!!

pupici


roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Am sunat la agentie si nici o sansa sa-mi rezerve locuri pentru acest wend. Aveti idee daca gasesc locuri disponibile daca ma duc direct la hotel si daca preturile sunt comparabile?
Merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

Am auzit ca preturile sunt mai mari daca te duci direct la hotel ...De gasit , nu cred sa fie probleme ..Din atatea hoteluri gasesti ceva liber si convenabil ..
Te asteptam cu noutati cand vii !!
Verifica Sunrise-ul !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

Multumesc Cristina pentru informatii !Ard de nerabdare sa plec ..dar mai este atat de mult pana in August ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Rozi (parca)-Eu am facut rezervare prin jeka. Au fost f promti si cel putin pentru hotelul pe care l-am ales (Riu Arabella - Nisipuri) mi-au dat pretul cel mai bun. Si nici nu trebuie sa platesti nimic pana nu ai confirmare. Asa ca poi incerca si la ei.

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Fetelor, am lansat cererea peste tot unde am putut fara sa merg la ei sa dau avans. Maine se va clarifica, intr-un fel sau altul. Ina32, o sa sun si la jeka (deja fac colectie de nume de agentii ) sa vad si ei ce spun. Multumesc!
Deanny, eu de aceea am intarziat atata, ca sotul meu a fost acolo intr-o "delegatie" si am sperat sa gaseasca direct la hotel. Nici o sansa! Cred ca sunt date toate camerele la agentii, sa nu ramana cu ele neocupate. Preturile erau tot pe-acolo (si la agentii sunt diferente mari de preturi, de la 45 la 56 euro/pers/noapte, din ce-am gasit eu). Sansa ar fi daca ar renunta cineva in ultima clipa si nu s-ar gasi inlocuitor. Am vazut atatea reportaje si articole in presa ca litoralul bulgar e ocupat 97%, eu insami gasesc asa de greu, ca nu stiu ce sa te sfatuiesc sa faci. Iti doresc sa reusesti, oricum ai face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ele77 spune:

Buna fetelor.
Eu sunt mai nou venita. Va felicit pentru subiectul ales. Puteti sa-mi spune-ti ceva despre Albena hotel Laguna Garden? Va multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Rozi, Maddy, sper sa avem noroc. Daca nu, am inteles (de pe un alt forum) ca poti gasi apartamente de inchiriat la agentiile lor de turism - sper sa se poata si pentru perioade scurte...ne-om descurca noi cumva. Daca cineva a fost asa, pls amanunte.


Mergi la inceput