Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

quote:
Originally posted by Deanny

Am sunat la agentie si nici o sansa sa-mi rezerve locuri pentru acest wend. Aveti idee daca gasesc locuri disponibile daca ma duc direct la hotel si daca preturile sunt comparabile?
Merci mult

Deanny



Parerea mea sete ca n-o sa gasiti locuri daca mergeti direct la hotel...la oricare dintre statiuni si hoteluri, asta fiindca este plin sezon si desi sunt f multe multe hoteluri, turisti din romania sunt insignifianti pe langa ceilalti...si ma gandesc ca toate locurile sunt rezervate de operatorii mari din europa...noi am fost la hotel de 5* care la 15 iunie era full

cu apartamentele particulare probabil ca este altfel, dar nu stiu sa va spun

Eliza 32+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Eliza, merci de raspuns . Om vedea la fata locului, hotararea e luata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

Deanny , daca tot te-ai hotarat sa pleci , te asteptam cu noutati la intoarcere ..Poate faci si ceva poze dragute..
Crezi ca ai putea sa dai o tura pe la hotelul sunrise ??Incerc sa adun cat mai multe opinii ca sa stiu la ce sa ma astept ..
Multumesc mult de tot .
Va pup .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

stie cineva daca la Kaliakra exista aer conditionat in camera? Ca de-abia acum am vazut ca in factura nu scrie!! Ar fi taaaare trist sa nu fie , mai ales ca plecam pe 7 iulie, cand teoretic o sa fie cald si am platit destul, zic eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

S-ar putea sa nu aiba, eu am gasit link-ul www.beachbulgaria.com/albena/kaliakra.shtml" target="_blank">asta si la Room Facilities nu au decat:
» direct dial telephone » satellite TV
» bathtub » balcony

La restaurantul hotelului exista AC dar s-ar putea ca in camere nu dupa ce scriu ei aici.



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Noi nu am mai gasit bilete la Kaliakra , dar inainte sa incercam sa rezervam ne-a spus ca o parte din camere au AC, dar in contract nu e scris si deci cum ne-o fi norocul.
In final norocul nu ne-a suras, ca nu am mai gasit deloc camere!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cric spune:

quote:
Originally posted by georgiiana

Fetelor , daca vreti sa faceti rezervari online fara agentii va dau un link , o prietena de a mea a plecat de mai multe ori asa.Anul asta pleaca in Spania.Si ea la randul ei a aflat de la altii.
www.booking.com. La search bagati Golden Sands si va afiseaza mai multe hoteluri.Printre ele este si hotelul Helios Spa , unde s-a cazat danat.Sper sa va fie de folos.



Pt. georgiiana. As dori sa aflu mai multe despre site-ul recomandat. Chiar crezi ca este serios? As vrea sa plec in august in Bulgaria si au niste oferte foarte bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Am si eu o intrebare la fetele care au fost in Bulgaria cu masina. Ce este obligatoriu sa ai la masina, de genul trusa medicala, etc.?

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze petrecere 2 ani
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nunus spune:

Daca tot a fost atins subiectul, pun si eu o intrebare. Am masina in leasing, se cere la vama si imputernicirea, pe langa cartea verde? Cei de la Porsche mi-au spus ca mi-o trimit prin fax, dar ma tem sa nu trebuiasca originalul imputernicirii. Nu prea am timp sa merg si m-ar fi avantajat s-o primesc prin fax. A mai fost cineva in situatia asta? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

jocelyn si ligia13, multumesc.Sper sa avem totusi AC.
nunus,la firma la care lucrez au tot fost masini in leasig si s-a circulat cu ele si in afara tarii. De fiecare data s-a facut imputernicire pentru masina legalizata noatarial, deci in original. Sigur societatea ta de leasing trebuie sa stie care-i procedura.
cric,eu am facut rezeravare pe un alt site, nemtesc, si zilele astea trebuie sa soseasca biletele. Eu am avut incredere pentru ca au mai plecat si altii in felul asta. Nu cred sa fie problema.
si pe mine ma intereseaza daca suntem obligati sa avem in masina extinctor,trusa medicala etc. pentru drum.
Camelia

Mergi la inceput