Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

bibi pt ca o fata model la 19 ani nu vrea copii
mai rar e cand o fata care nu e model isi doreste un copil la 19, dar un model care traieste din a arata bine..
bine ca daca ne si gandim la banii lu Iri o sa-si permita antrenor personal si sa tina diete personalizate whatever

daca te-ai uita pe un alt filmulei cu ei pe linkul dat de michelle, ai auzi ce parere are despre grasute si pitice

si zic ca una e indragosteala si una e sa te atraga banii si puterea care o are Iri si sa-ti doresti sa le ai..

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Explicati-mi si mie, va rog!, de unde a aparut ideea ca Monica este o luptatoare care va reusi in viata? Eu am vazut-o doar mestecand, intr-una din emisiuni erau amandoi in sala de sport si Iri muncea la greu in timp ce ea se misca de colo-colo fara rost, plangandu-se cat e de greu. Eu n-am fost niciodata miss da' la 19 ani faceam cate 100 de abdomene, jucam volei si inotam aproape zilnic. Cand ma uit la ea nu-mi vine alta impresie decat ca e o mare lenesa.
Ati vazut-o facand mancare? Zici ca picteaza.
Chiar sunt curioasa in ce domeniu se misca fata asta la viteza normala


Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

De cand a devenit maternitatea un impediment in cariera de model, ca slava naturii exemple de modele care au si cate 2 copii acasa sunt destule.
Apoi la 19 ani te refaci imediat cu atat mai mult cu cat silueta ei nu presupune nici un efort fizic, adica o are de la mama natura.
Si, nu in ultimul rand, de ce-i musai sa-si contiune cariera de model. Poate vrea femeia altceva.
Eu nu cred ca-i egoist si nu-l intereseaza cariera si viitorul ei, ca daca era asa o lasa sa fie un manechin ca multe altele si nu mai dadea atat din coate sa-i incheie un contract cu B1 TV.
Viatza nu se termina dupa ce nasti un copil, ba din contra se umple.

Bibi cu no. 2 si David (08.07.2003)
POZE
CUM A VENIT PE LUME DAVID
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;19/st/20060830/dt/8/k/2c2b/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

sigur ca vrea la 19 ani

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Daca dupa ce naste ramane grasa? Cum va arata pe langa Columbeanu?
Dar cum arata astia doi cand fac dragoste? Ca io nu mi-i imaginez....


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

mai ,dar de Amalia si Ilie Nastase de ce nu va luati?
tot asa mare diferenta de varsta e si intre ei,Amalia a fost la fel de saraca ca si Monica....
atunci?
si dupa cum vedeti casnicia lor rezista cu succes.
ca sa nu mai vb de Michael Douglas si Catherine. tot asa s-a spus si despre ei ,ca sigur nu vor ramane impreuna, ca ea il foloseste si bla ,bla ,bla.
timpul a dovedit ,ca au o casnicie trainica si fericita ( cel putin asa pare).

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana





Rezonez...ba mie chiar imi plac astea doua cupluri...

Michelle, la faza cu cetateana si domnul nu ma putui abtine nici eu dar imi lausi vorbulita din botUna peste alta, daca e vorba de un bebe mic la mijloc le urez casnicie fericita si multa dragoste si toleranta pentru a-si putea creste copilasul in liniste

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marin_a_i/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Sunt multe cupluri in show-biz cu diferente mari de varsta (un alt exemplu l-am vazut chiar sambata pe B1tv actorul Ion Dichiseanu cu nevasta-sa Simona Florescu care au o fata de 20 ani) si probabil multe altele, diferenta este ca aceste cupluri nu fac pe dracu' in patru ca sa apara in toata mass-media, adica stau la locul lor nu cheama televiziunile sa le filmeze toata viata de cand se trezesc si pana cand se culca. Asta nu inteleg io la personajul asta Columbica, de ce este atat de ahtiat dupa publicitate??

Acum, vorba cuiva, ce va urma, nasterea in direct la tv?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

Acu sa facem pariuri: cat credeti ca va dura mariajul?



Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos




Pana la adanci batraneti, ca el nu mai are mult

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tino spune:

nu am nici timp, nici chef sa urmaresc asa ceva.
ai dreptate briu, ca altii nu au ce manca si ei isi etaleaza bogatia. asta e! viata e dura, nu-i asa?
e drept ca nu putem sa fim toti la fel, dar parca e prea mult.
e o chestiune de publicitate din care ei toti au de castigat, mai putin telespectatorii.

in rest, treaba lor de ce s-au cuplat. in fond, fiecare sac, cu petecul lui.

numai bine tuturor!

mamitza lui Papitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ei lasa ,ca nu din cauza lui Columbeanu nu au
altii ce manca.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput