Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

apropo de dif. de varsta eu am botezat acum 3 ani baiatul unui cuplu in care este di. de vasta de 33 ani.acum au si o fetita .ai sa stiti ca sunt saraci le cade tavanul in cap.sunt impreuna de 7 ani.
la Columbeni ma deranjeaza publicitatea excesiva.doar s-a maritat si Nadia ///comaneci si n-a mai fost atata zarva.acum ca s-au luat sa le fie intr-un ceas bun ,sa fie sanatosi si bb cu bine .ca au cu ce-l creste.si daca ramane grasa exista si operatii estetice.
cum credeti ca o nasca natural sau cezariana?

Poze:http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciotica/my_photos
LAURA SI GEORGE STEFAN 22.04.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by Oana

Asa este, la faza asta a fost egoist Irinel s-a gandit numai sa isi asigure urmasi (dar apropo' cica el a mai fost casatorit si are un copil destul de mare, stie cineva amanunte?). Si deci Monicutza, va fi totdeauna "sotia lui Columbeanu" si "mama copilului lui Columbeanu" si nimic altceva, ea nu va avea timpul necesar sa isi faca niste studii ca lumea nu va putea avea o cariera serioasa in ceva (apropo' goodbye modeling) si va fi mereu in umbra lui.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
Ticker_Paul



E, lasa n-o compatimi asa de tara ca saracutza nu isi va stoarce creierii pt. vreun patron nebun niciodata.
Deocamdata are mai multa faima si glorie decit ar fi obtinut ea de una singura in urmatorii 10 ani, deci chiar nu mi se pare ca ar trebui sa ii plingem de mila.

In ce priveste bb, ea a spus clar ca il face pentru barbatu-sau, care deja are 50 de ani, si mi se pare un gest frumos.
Omul si-l doreste, ea a decis sa i-l faca... care e problema?

Daca as avea din nou 18 ani as turna si eu vreo 2 exact atunci, ca sa ii am asigurati, ca nu se stie ce se intimpla: si ai mei saracii n-ar mosteni milioane de dolari, si tot i-as face....



Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

de ce goodbye modelling?? Iote ca Heidi Klum face al treilea copil si e una dintre cele mai cunoscute manechine din lume. Diferenta e ca e si desteapta

Saracutza de ea, o fi vrut sa faca o facultate si nu mai poate din cauza copilului. Lasa ca i-o face sotzu' cadäu, printre altele...

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Eu nu prea pot raspunde on-topic intrucit n-am urmarit evenimentele, dar vreau sa intreb cunoscatorii urmatorul lucru:
Zappind eu asa ieri printre programele TV, am nimerit o secventa in care Dl. Columbeanu statea la masa cu un cetatean si ii povestea despre traseul sau profesional din tinerete, despre studii pe porci sau cam asa ceva, iar la un moment dat a zis ca: "...Si am fost la un pas de a demonstra matematic teoria reincarnarii..."

Intrebarea e: chiar asta a zis sau mi s-a parut mie?



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

mei nu mai comparati modelele alea cu Monicuta .. aléa´s modele de modele care is permit sa ia un an de pauza si sa faca copil

desigur ca de cand e D-na Columbean isi va putea permite si ea.. dar altfel?

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

pai nu se zicea de Monicuta ca singura ei calitate e ca este logodnica lu' Virinel?
daca nu s-ar expune atat de mult la TV, pe mine nu m-ar deranja deloc..e viata lor, pacat ca ne intoxica si pe noi...

Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)

BebeBlog-Cooking for my Baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

[quote]Originally posted by Elise
E, lasa n-o compatimi asa de tare ca saracutza nu isi va stoarce creierii pt. vreun patron nebun niciodata.
[/quoote]
Cat de mult gresesti!

As vrea si eu sa avem o Cenusareasa veritabila, ca mie mi-au placut intotdeauna povestile, din pacate avem doar o reclama proasta, ca aia cu "zboara puiule, zboara!"

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

cat de mult gresesc?

sincer eu muncesc pentru bani, nu de placere - de placere m-as praji la soare toata ziua, in loc sa stau soarece de biblioteca 12 ore pe zi.

kestie care m-ar upgrada, nu degrada.

asa sint eu, mai lenesha, nu mi-ar lipsi munca...ce sa-i faci....



Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by Noe

daca nu s-ar expune atat de mult la TV, pe mine nu m-ar deranja deloc..e viata lor, pacat ca ne intoxica si pe noi...

Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)

BebeBlog-Cooking for my Baby



Eu as schimba postul si gata!
Chiar nu inteleg de ce a fost mediatizata atat relatia asta! Din lipsa de alte telenovele? Nu vad nimic spectaculos la ei.


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Reality show-ul asta a fost o miscare care nu am inteleso la el.Nu a avut nevoie de publicitate pina acum,nu am inteles de ce a dorito acum si de ce o mai doreste,nu stiu ce vrea sa arate,poate doar ca e fericit.Tipul e echilibrat,ea e o pustoaica care s-a vazut peste noapte cu posibilitatile unei vedete de la holiud.Nu inteleg de ce are lumea pretentii de la ea,si o critica ca si-a pus o geanta in cap,sau nu mai stiu ce gafe a facut.E firesc,dar are cel putin posibilitatea sa isi slefuiasca manierele si gusturile.Putini s-au nascut cu linguritade aur in mana,ceilalti au fost nevoiti sa invete sa le foloseasca.In final toti bogatii din lumea asta,in afara de cei care au "sange albastru",au fost la un moment dat niste parveniti.In parvenitism conteaza vechimea?
Tinand cont de cite pareri s-au emis aici,se pare ca serialul ala cu ei prinde,si cam toata lumea se uita,unii cu invidie ,altii din curiozitate,dar rautatea oricum se simte peste tot,in posturi,in ziare.Asta e Monica,fie ea curva,proasta,fara gusturi,neemaincipata si mai stiu eu cum,a avut o shansa pe care a fructificato.Dracu stie ce scamatorii i-a facut lui Columbeanu in pat de l-a subjugat in halul asta,da cert e ca numai pentru faptul ca a luato de nevasta putem sa o consideram o fata desteapta.
Nu e nimic nou sub soare,iar in ceea ce priveste durata casniciei lor,asta cred ca tine aproape exclusiv de ea,nu de el.
Nu m-am dus la nunta,intreba cineva de Dan Chisu daca a fost,ii raspund eu ca NU.Dan e in Italia.Oricum le urez un camin fericit si sanatate mexima.....restul pot sa cumpere,nu?

Mergi la inceput