Ce parere aveti de MONICA GABOR si IRINEL COLUMBEA

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carola spune:

http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=158705

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:


ce am gasit in Liberatea

RUSINE IN DORMITOR
Trimis de fan IRI&MONI de la tara la 2006-07-25 00:08:26

Rusine TVR si tuturor televiziunilor publice si private ca nu si-au intrerupt emisia sa transmita in direct macar fazele importante din aceasta casatorie care este un pas important inainte pentru intrarea Romaniei in Europa.

Eu stau la tara si nu prind B1TV si speram sa vad macar 5 minute la stiri imagini de la aceasta nunta pentru ca eu il stimez f mult pe Irinel care a ajuns de jos sa fie un mare boier bogatas.

RUSINE SA VA FIE TVR ca nu ati dat macar 1 minut imagini de la aceasta nunta istorica!

trebuia sa dati macar imagini cand Moni musca din pishcot!

de 3 ori RUSINE nesimtitilor, bine ca aveti timp sa dati si 10 minute despre conflictul din LIBAN ca parca pe mine ma doare ca aia se cearta in loc sa dati 2 minute macar cu IRi si Moni!

Jur ca nu mai imi platesc abonamentul la TVR si ma duc sa imi strang bani de FOCUS TV!

SPER CA CINEVA DIN CONDUCEREA TVR SA CITEASCA ACEST MESAJ SI SA EVITE PE VIITOR GAFE DE ASEMENEA PROPORTII!

NESIMTITILOR ca vam scris mail sa va intreb ca daca o sa transmiteti macar 3 minute la stiri si mi-ati raspuns ca da si ati mintit ca daca stiam meream la matusa la Iasi sa urmaresc la B1TV

Nu va pasa deloc de OAMENII DE LA TARA!

Ca noroc ca am internet prin fix da costa tare mult si mai pot intra cateva minute zilnic sa aflu cate ceva despre cei doi.

MULTUMESC LIBERTATEA SI EVZ.RO CA IMI DATI POSIBILITATEA SA AFLU DESPRE CEL MAI MARE EVENIMENT DIN ROMANIA DIN ULTIMII 5 ANi!

p.s. Invidiosilor, ce aveti cu mine ca sunt fan IRI SI MONI? va e ciuda ca nu ajungeti sa traiti viata lor si nu ajungeti nici la dejetul mic de la picior lui IRI SI MONI!

EU II STIMEZ SI GATA!

MA .... PE RAZBOIUL LOR DIN LIBAN SI ISRAEL, EU VREAU IMAGINI CU IRINEL SI MONI , CE MA INTERESEAZA PE MINE CA AIA SE CEARTA ACOLO!

MA ... PE TOTI TERORISTI IN FRUNTE CU HAISAM CARE A FUGIT DIN TARA SI CARE E LA STRI 20 DE MINUTE!

APROPO STITI CUMVA CAND SE DA IN RELUARE NUNTA POATE VB CU CINEVA SA IMI INREGISTREZE PE DVD?


sursa:
http://libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=view_comentariu&cid=169781&sid=158705
www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

quote:
Originally posted by yank

Reality show-ul asta a fost o miscare care nu am inteleso la el.Nu a avut nevoie de publicitate pina acum,nu am inteles de ce a dorito acum si de ce o mai doreste,nu stiu ce vrea sa arate,poate doar ca e fericit.

Isi face capital de imagine. Ce se poate face cu imaginea? Politica.

Editez pentru ca nu am citit tot ce ai raspuns (asa-mi trebuie), hai lasa-ma, chiar e in Italia, Dan? Wow. Pai unde e Italia, pe lumea cealalta? Adica au venit invitati de peste mari si tari si prietenul Dan din Italia n-a venit. M-as supara rau. Da' nasul de botez, al ei zic, nasul de botez tot in Italia a fost? Barfe ieftine.

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:


quote:
Originally posted by yank


Reality show-ul asta a fost o miscare care nu am inteleso la el.Nu a avut nevoie de publicitate pina acum,nu am inteles de ce a dorito acum si de ce o mai doreste,nu stiu ce vrea sa arate,poate doar ca e fericit.




Eu cred ca show-ul asta e un fel de "dar" pentru ea din partea lui. Sa nu uitam ca Romanitei Iovan i-a deschis afacerea pe care o are si in prezent, pe Ana Lesko a facut-o vedeta si a ajutat-o mult in cariera de cantareata, pe Blanche a ajutat-o sa castige nu stiu ce concurs de missa. Pe Monica a facut-o (mai mult ca sigur) cu titlul de "cea mai sexy femeie" si cred eu ca vroia sa-i asigure si un locsor bun intr-o televiziune, sa fie si ea vedeta, jurnalista (asa cum declara ea ca vrea sa fie).


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mey nu s-a insurat si dan chisu wk trecut, sau is mai tare io de urechi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

quote:
Originally posted by iileana

Eu nu prea pot raspunde on-topic intrucit n-am urmarit evenimentele, dar vreau sa intreb cunoscatorii urmatorul lucru:
Zappind eu asa ieri printre programele TV, am nimerit o secventa in care Dl. Columbeanu statea la masa cu un cetatean si ii povestea despre traseul sau profesional din tinerete, despre studii pe porci sau cam asa ceva, iar la un moment dat a zis ca: "...Si am fost la un pas de a demonstra matematic teoria reincarnarii..."

Intrebarea e: chiar asta a zis sau mi s-a parut mie?



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details




DA, ai auzit corect!
Am auzit si eu cand ii povestea unui tip ca el a lucrat la un centru de calcul si ca "aproape" demonstrase teorie reincarnarii.
Ideea era ca pleca de la o presupunere, ca totul este o energie, inclusiv nasterea. Si ca energia de la nashtere nu are cum sa se consume in totalitate de-a lungul unei vietii.

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

D-aia s-o fi grabit asa cu bebe, a calculat ca se reincarneaza careva anume, stie el cine, musai sa nu-l rateze

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pe mine tot intrebarea aia ma obsedeaza: de ce naiba isi mai pune tocuri daca tot e mai inalta decit el?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Pe mine tot intrebarea aia ma obsedeaza: de ce naiba isi mai pune tocuri daca tot e mai inalta decit el?



pentru ca o intereseaza sa arate bine EA nu EI.
Nah, simplu....

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Hai sa zic ceva de bine: imi plac parintii lui. Ce privire, ce tinuta

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput