Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fuga fuga va scriu si io si ma apuc de treaba.
july, fara papa si pc nu sta? numai cu restul? tu..comenteaza.
mennnaaa??
va pupik, o zi usoara

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Salut racusorii

July, stii cumva, se circula sau nu pe dig? Sotul si cu mine venim vineri la Galati, suntem galateni si sper sa nu avem probleme cu drumul.

If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata !

Menna uite asa am inceput eu ziua :
Multumesc mult pentru poze. La unele am ras cu lacrimi : cum e cea creata si roscata si cea gen ciocanitoarea Woody. Dementiale !!! Daca vreau sa sochez pe cineva asa ma fac. Cele linse nu ma prea prind, parca zici ca m-am intalnit cu Joiana. Cine e Joiana ? Iubita lui Napoleon !
Imi plac cele roscate cea medie cu parul in scari, dar nu chiar asasi cea cu parul scurt normal, nu cea in care am facut cunostinta cu priza.
Brunetul si castaniul mi se pare ca ma imbatranesc prea tare, iar cea gen oita e dementiala in sensul : NO WAY !
Si cea care m-a surprins e cea blonda. Nu e chiar atat de nasoala culoarea asta comparativ cu tenul meu.
Coafura m-ar tenta. Deci, in concluzie Menna raman datoare sa-ti fac cinste, daca mai apari prin Bucuresti. Nu m-am mai distrat de mult asa.

July as vrea eu sa o lasa mai usor cu munca, dar la serviciul asta nu te lasa nici sa mori. Trebuie sa ii suni cu doua saptamani inainte si sa-ti gasesti si inlocuitor. Oricum cand se intoarce seful, vreau sa vorbesc cu el si sa am si eu un program de 8 ore macar.

Mona sa inteleg ca ai inventat o noua reteta de tort : Blatul e insiropat cu sirop de pelin, iar crema este din anghinare si urzici. Si l-ai ornat cu stevie. Da, da, de acord cu voi e Iti voi da brevet de inventator.

Cookie ma gandesc prea in viitor, nu ? Insa educatia se face de mica, nu ? Si ca sa-ti dau un exemplu care pentru mine a fost foarte graitor : mama este vanzatoare la un magazin de haine. Si vine o mama cu fetita ei ca sa-i cumpere niste chilotei. Mentionez : fetita avea 8 ani. II arata mamam o pereche, iar fetita : Nu destia, vreau tanga. Tanga la 8 ani ?? II arat eu tanga la 8 ani ! No comment !

Gabriela LA MULTI ANI BAIATULUI TAU ! Sa-ti traiasca !

Mirela cum merge cu curatenia ? Eu mai am de facut dor retusuri ! Cand imi fac putin timp liber, iti voi trimite metamorfoza facuta de Menna. Sa va dati si voi cu parerea.

Vreau acasa ! Si deja am niste prostii de tradus si n-am chef azi ! Nu ca maine as avea !

Chiar asa Ramona nu crezi ca ar trebui sa te alaturi mai des vesel ?

17 +

tuturor ! Sa aveti o zi minunata !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Geo ma bucur scumpa ca ti-am inseninat ziua
Mire iubita ...auzi tu?! Apai fetele astea d'aci ne tot vad ca ne strigam una pe alta, ne pupacim si ne facem declaratii de amor,ca vor zice imediat ca ne-am cuplat
Gabi multa sanatate si noroc feciorului sa-ti aduca numai bucurii si mandrie in sufletel

Fetele va ,ma'ntorc la treaba

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

geo..n-am facut nimik acasa. joi fac. k azi ajung tarziu k am programare la dr..sau poate maine dupa amiaza..dar nu cred..k ajung si maine tarziu. las' k e ordine si nu vine soacra sa vada. care soacra?
menna...
io am o caruta de treaba si zau k o lalai de azi dimineata. ma duc sa imi mai fac o cafea
va pupik si ne auzim later

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Ba da Geo ar trebui sa vin mai des poate reusesc si eu sa ma molipsesc de atata veselie de la voi ( nu ca as fi morocanoasa). Eu nu am darul scrisului si povestitului. Cum ati vazut scriu scurt si la obiect. Live poate vorbesc mai mult dar cu scrisul nu prea am succes. Astept sa ma molipsesc de "boala" voastra si atunci sa te tii.
Gabriela La multi ani! baiatului tau. Sa fie sanatos si sa-ti aduca numai bucurii.
Mirela spor la treaba!
Si tuturor o zi buna!
Eu sunt la servici si astept sa merg acasa la treaba.
Va pup!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am ajuns acasa. fac un dus...ma schimb si ma duc la dr. ne auzim diseara. sa aveti o zi frumoasa in continuare.
pupici

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Mirela, te astept cu vesti bune de la doctor !

Sa aveti o seara linistita !

tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

pai nu se poate asa!!!! lipsesc putin si voi va faceti nr. aici fara mine.
Gaby, LA MULTI ANI, ptr. feciorul tau.
Mirela, succes la dr.
ramonaa, inca nu te-ai molipsit?
Georox, Cookie, Menna, July, si etc.....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello, fetele! In sfarsit acasa! Lunga zi a mai fost!
Cu cine sa incep?
Jocelyn, colegii mei din Braila au ajuns azi la munca, dar mi-au spus ca apa bate digul si in plus, digul de la Chiscani e in pericol sa se rupa. Acu, nu stiu ce sa zic. Pana vineri mai e!
Cookie, pup pt. invitatie si sa speram ca reusim sa ne intalnim. Cu programul asta pe care il am mai bine ma impusc decat sa mai ies din casa.
Mire, fara PC mai sta, da fara papa nuuuuuuuuuuuuuuuuu. Si vezi ca ii place sa pape bine! Nu-i pretentios, doar mult sa fie! Imi roade si urechile! Da promiti ca il tii o saptamana? Sa mai respir si eu!
Mona, Geo, ramona, si restul fetelor va pup si ma duc sa ingurgitez ceva ca n-am mancat nimic toata ziua. Ba pardon, am papat: cafea si tigari!

Mergi la inceput