Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Heloo, heloo! Nu ma luati prea tare ca dau cam rar pe aici . Va citresc in fiecare zi, ma amuz cu voi dar ati vazut un rac asa lenes la scris? Eu sunt ala. In fiecare zi imi propun sa va scriu dar... nu reusesc. Ba am clienti, ba mi-e greu.... Acasa nu am timp pentru ca juniorul nu prea ma lasa.
Sa stiti ca astazi am trimis si eu fotografii pentru albumul cu raci. Sper sa fie ok.
Inca nu va stiu pe toate, imi trebuie antrenament nu gluma. Eu am o memorie vizuala foarte bune dar trebuie sa ma intalnesc cu persoana respectiva ca sa o retin bine. Sper ca nu va suparati pe mine.
O zi buna va doresc!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

am ajuns home si ca de obicei primul lucru....aici la voi, na dependenta, dar tre sa semnez si eu condika, ca altfel nu pot.
Cand am ajuns acasa, in curte era un caine asa frumusel si cuminte, legat cu o sfoara si infasurat in niste carpe. M-a cuprins asa o mila ca am coborat inapoi si i-am desfacut de la gat legatoarea ca sa nu il incurce si i-am dat si ceva de mancare. Daca n-as fi avut matza, zau ca pe asta il luam acasa. Mai vad eu caini vagabonzi, dar asta avea ceva special. Pe urma a fost luat de niste fetite care habar n-am unde l-au dus ca nu-l mai vad de pe geam si sint asa trista. Mi-a intrat la inima privirea lui.
Fetelor, degeaba ca nu va pot arata "opera", ca n-am digital, dar cand pun mana pe unul promit ca va arat.
Georox, imi pare rau ca ti-am facut pofta si mai ales ca nu sintem din aceeais localitate, ca zau ti-as fi adus. Da nu te mai gandi, ca si asa nu are gust bun. E rau, e amar, bleah.
Nu mai pot sta, dar ne vedem mai tarziu fetelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Iaca si eu in sfarsit acasa. O zi de kkt in toata regula. M-am certat cu colegu de birou cu care ne tot impungem de ceva vreme si tot el e ala suparatu. Auzi, la el cica e mai sensibil. Tu-ti sensibilitatea ta ca praf il fac. Nu ma puneti sa dau amanunte ca nu pot, da gata! Am coborat armata jos din pod!
Menna, nu fi rea! Impartaseste-ne si noua din tainele masajului thailandez! Poate imi impresionez consortu la .
Geo, las-o mai usor cu munculita ca tu esti gravi si nu prea ai voie!
Mona, curat dependenta iubita! Primul lucru pe care il fac cand ajung acasa e sa citesc ce mai povestesc fetele!
Ramona, bine ca ne citesti prostiile. Baga si tu sa nu ne simtim numa noi vrednice de ras!
Mire, noi ne mai convorbim azi, nu-i asa? Dau raportu face to face! Si iubita, daca il vrei doar pentru covoare, sunt sigura ca il primesc repede inapoi!Uraseste sa se vada cu ele in spate . Daca era pentru altceva ma gandeam ca scap o saptamana, da asa, a doua zi e inapoi!
Va pup si o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Geo ti-am trimis pozele Sa-mi zici care-ti place.Parerea mea personala e ca te prinde f bine roscat caramiziu.
July nu pot draga mea, ca tb sa-ti arat practic cum se face,nu teoretic ,deci e mai greu asa Si eu asa am invatat, pe mine
Mona subscriu si eu in privinta tortului ...e bleah,amar, kk Pe bune Geo ,sa nu ti se faca pe el ca n-ai de ce
Cookie, July ce mai e pe la voi ? S-au retras apele ? Mi se strange stomacul de plans cand vad ce li se pot intampla unor oameni ce am muncit o viata pt ceea ce au si acum totul se risipeste intr-o secunda ...ma scuzati,am picat in cealalta parte
Mona ziceai ceva de bani? Hmmmmm , mi's dragi ,dar nu disper dupa ei
Uneori sunt cumpatata,alteori imi fac toate poftele zicandu-mi ca o viata am si pana una alta bani's facuti pt placeriule proprii.Daca nu ii faci tu pt tine, atunci cine ?
Mireeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ma bag in pat ...poate mai intru p'aci, poate nu ...mai vad eu

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Inainte de culcare, am trecut sa va salut.
Menna, ce curioasa m-ai facut!!! masaje, chestii.
Noapte buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Hai salut!

Geo, mama, la ce te gandesti tu...pana la blugi rupti si make-up mai e cale lunga Doar stii vorba aia despre copii..."primii 18 ani sunt mai grei"

Menna, zau ca nu stiu mai multe decat vad si eu la stirile de la Galati... doar ca am fost socata azi sa vad Faleza Dunarii, manndria galatenilor si locul de plimbare cel mai, cel mai...inundata!
Sa vedem ce-o mai fi! ca se pare ca se mai retrag apele...

Monagan, ce zici de tort?

July, maine o sa fie o zi mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hmmm..lipseste omu' nitel (adika io) si voi va dezlantuiti aici..asta e bine
asa..am vazut un film si acum ma pregatesc de somn. simt k ma lasa puterile cand stiu k mai am numai 2 zile de munca si parca nu mai am rabdare. si cand ma gandesc k in casa nu am facut nimik..ma apuca groaza..zau asa...dar macar nu ma mai stresez cu sv
july, apai zi-mi tu ce sa ii cer lu' al tau. recomanda-mi ceva ce stie el sa faca bine si ti-l tin o saptamana...iti confirm chiar si cand pleaca spre casa...asta k sa iasa amantu' din papucii lui
asa si in alta ordine de idei..am luat 70% din Bandidas. cred ca il vad maine.
ramonaa..s-a rezolvat cu pozele.
va pup pe toate si ma duc la somn
aaaa...my love menna..miss me?

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

No, sa ma laud si eu. Am baiat de 8 ani azi...e mare, e in clasa intai si realizez ca tot creste.
N-am apucat sa beau cafeaua cu voi dimineata, ca am avut soacra in vizita si un nepot. Aseara am avut bairamul de 8 ani, la un loc pentru copii special amenajat. S-a simtit minunat mi-a spus...au fost artificii, jocuri, concursuri, tort cu poza lui Harry potter...etc.
In rest am o stare de oboseala cronica, beau cafea si cred ca-mi trebuie si ceva...multe vitamine. Vreau si eu vacanta pentru cateva zile...sa nu sune telefoanele si sa am linisteee...
Ca in curand iau pe cineva la bataie...cine o patise, Mirela?
Pupici fetelor si spor la treburi inainte de Paste. Si Menna nu ma fa sa-mi aduc aminte de cele 54 kg pe care le-am avut plus...minus cate doua, acum stationez pe la 60, dar zic si eu ca-s 59 ca sa ma simt bine, nu?
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetelor! Nu-i asa ca-s plecata cu pluta pe Dunare? E aproape 4 si eu nu dorm de o ora jumate si nici nu pare ca vrea sa ma ia Mos Ene.
Menna, e cumplit ce se intampla pe la noi. Asa cum spunea si Cookie, faleza inferioara e inundata complet. Nu se mai vad in unele zone, bancutele. N-am vazut Dunarea niciodata atat de mare. Si cica se mai asteapta o viitura pe 23, chiar de Paste. Ce se intampla cu oamenii e vina autoritatilor si mai ales a celor de foarte sus. Pai cum e posibil sa fii patit anul trecut si sa nu faci absolut nimic sa indrepti lucrurile? Sa nu consolidezi digurile, sa nu faci altele daca cele existente nu sunt bune? In oras nu sunt probleme foarte mari decat in unele cartiere ca Galatiul e pe deal. Nu are cum sa intre apa in oras de pe faleza. Ar trebui sa fie de 3 ori mai mare ca acu. Dar vai de oamenii de la sate.
Gabriela, sa-ti traiasca piticul si multa sanatate!
Cookie, mi-am luat inima in dinti si am scris si la galatence, ca sa-ti fac tie placere!
Mire, apai ca sa stea Ionut al meu o saptamana ar trebui sa nu-l pui sa faca nimic,sa-i dai voie la comp, sa-l tii cu papa bun si stii tu ce. Da aici am eu ceva de comentat! Asa ca tre sa-i dau amantului papucii de la dansul de acasa
Menna, pai tot te plimbi prin toata tara. Vino si pe la noi si arata-mi practic!
Hai va pup si ma duc sa ma foiesc iar in pat poate ma apuca totusi somnul ca maine iar e o zi lungaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

July, chiar mi-ai facut mare placere! Si abia astept sa ne intalnim face to face!

Gabriela, sa-ti traiasca feciorul si sa-ti aduca numai bucurii!
Cum te descurci cu un student la litere?

O zi minunata tuturor!

Mergi la inceput