Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ce sarbatoare mona???????
Nu ma innebunii , ca eu fac si frec de zori p'aci
Apo' ce zici tu de 4 acolo? Tre' sa faci 4 bucati de tort a la mine ?
Mamaaaaaa miaaaa ce succes are
Hai sa va fie de bine

Ma intorc la frecat (fu** it)

Noapte bunaaaaaa (ca a mea va fi nebuna )

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Ia uite la mine cat e ceasul si eu bantui p-aici.Daca n-am somn ce sa-i faci.
Deci pentru ca pot spune ca sint PRIMA ....va invit la o cafeluta si o .Daca vreti dau si un cappucino. La alegere.
Menna ai terminat cu frecatul?
Da fac 4 buc tort si deja aproape ca am cumparat tot cu exceptia friscei sau fristii
Si chiar asa Menna, ti-ai luat pantofii?

No, pai va las sa dormiti fetelor, ca eu ma mai plimb nitel aici. Oare chiar incep sa imbatranesc ? de nu pot dormi? Nuuuuuuuuu, exclus asa ceva, nuuu.
Pana si matza mea doarme, dar aici langa mine pe masa de calculator si mai si sforaie. Ce misto face!!!!!!!!!!!!

Si daca tot sint treaza imi mai si downloadez niste filme. Profit de okazie ca nu e mare inghesuiala pe retea.

Ok, acu ca am vorbit de una singura pot sa plec de aici. Pa fetelor si sa aveti un somn lin si linistit. Ne vedem dimineata....sper.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

La multi ani! celor care poarta nume de flori!

speciali si pentru toate racusoarele!

Cred ca zi ne pregatim de un gratar...toata lumea haleste azi scrumbie...ma ia cu lesin cand ma gandesc ca tot orasul va mirosi doar a peste(mie nu-mi place deloc )

Sa aveti o zi minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

neata. SCULAREAAAA!!!!!!!!!!!!!

Cookie, am dat un "ochi", pe la tine si am vazut ceva interesant care cred ca mi-ar placea.Tortul cu lamaie.Daca se face usor imi scrii te rog reteta.
Ce face Sabina bubulina?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

"neata"
mai fetelor..cookie cu july...voi doua nu va cunoasteti personel? hmmmmm
mona...m-ai facut ieri sa ma uit k bou' in calendar k ai zis k ieri a fost sarbatoare. nush neica ce sarbatoare o fi fost ieri la tine, dar la mine-n calendar n-a fost
beau si eu si o si sa vad ce invart pe aici k se laudau finii k ar trece pe aici dar vad ca afara e mohiorit asa k ma indoiesc de asta, am 2 flori de vizitat azi dar...sa vedem daca ma incumet sa ies din casa..si tot asa.
aaaa..mai lucrez pana miercuri..am uitat sa va zic si-s libera o saptamana si apoi mai lucrez 3 zile si iar sunt libera de 1 mai k anul asta k si anul trecut tare bine a picat 1 mai asta
asa...si cu astea fiind spuse...cred ca misun si eu nitel prin casa k oricum n-am ce face, ma ocup nitel de mine
va pupik si va urez o zi minunata.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Buna dimineata,daca'mi permiteti s-o zic la ora asta Eu acum m-am ridicat din pat,ca azi noapte am terminat pe la 12 curatenia in mare si pe la 1 eram deja pusa in pat.Zic curatenia in mare, ca mai am de sters praful in 2 camere si de facut papa,dar alea nu solicita efort,asa ca urmeaza la rand azi
La multi ani tuturor floriiiilor !!!!
Eu am 3 pe care tb sa-i vizitez,k norocul ca's in aceiasi casa (matusa,unchiu si buna) si pe langa asta mai e vecinu, vecina, 2 prietene si sefa ... na, ca m-am scos
Oki doki, ma duc sa-mi fac de papi,ca Po' deja ma cere afara
Mire, Mona - Nu, nu mi-am luat pantofii ca aratau frumos pe cutie,dar pe picior ingrozitor
Mona felicitari cu tortul,sa inteleg ca ai primit comanda de la altii ? Ia gandeste-te ce bani mumosi ai putea scoate asa
la toate fetele si sa aveti o zii usoara
Ok, fug ca ma asteapta o zii lunga

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Mirela, am zis doar asa, ca sa o lasati mai incet, sa nu va surmenati prea tare. Eu asa fac.Cand n-am chef de curatenie prea mare...zic ca azi e sarbatoare si nu se munceste si gata am rezolvat problema.
Am trimis poze ptr. album, de 2 zile, dar adresa e la racusori(pauza)dc sau racusori(linie jos)dc, ca am trimis pe ambele variante.No, nu conteaza principalul e ca am trimis sau cel putin am avut intentie.
Celelalte fete ce faceti ?
Menna, da, da, am primit c-da de la altii, dar din pacate nu pot sa le iau bani ca sint matusile mele.Da tu crezi ca eu nu m-am gandit la asa ceva???????????? Cand e vorba de bani, fac orice.
Apropo, de bani mie imi plac tare mult . Sotul meu spune ca sint o materialista convinsa si ca nu fac ninik gratuit decat daca ies bani.
Asa o fi....dar mie mi-s tare dragi si imi place fasaitul lor.
Voi cum sinteti? Tot asa mari iubitoare de bani?
Va intreb ptr. ca daca imi spuneti ca NU, atunci am o problema foarte mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

La multi ani tuturor florilor!
Fetelor, is o catastrofa la condus! Era sa busesc masina azi dand cand in spate cand in fata, habar n-am sa merg cu spatele, m-am chinuit vreo 10 minute sa intorc nenorocita de hudubaie! E clar! N-am talent de soferita!
Mire, eu si Cookie nu ne cunoastem personel, chiar daca suntem din acelasi oras si mai stam si in aceeasi zona. Da nu e timpul trecut.
Mona, nu esti singura matinala. Eu ieri m-am bagat in pat pe la 6 sa dorm nitel ca eram franta. Si nitelul s-a prelungit pana la 12 naoaptea. S-a chinuit sotu sa ma trezeasca pe la 8, da n-a reusit.Asa ca am bantuit pe la comp, am vazut 2 filme si pe la 3,30 m-am hotarat sa ma bag in pat. Da ce am putut sa adorm? Ti-ai gasit. Titirez eram in pat!
Menna, distractie placuta la Flori azi.
Mona, na ca era sa uit! Daca tu imi arati o singura persoana careia sa nu-i placa sa aiba bani, eu ma impusc. Materialista nu-s, da imi place sa-i am ca sa-i cheltui. Sa ma fereasca Dumnezeu sa am atatia bani cat pot cheltui! Is masina de tocat bani!
Hai va pup ca iar ma lungesc ca o pomana tiganeasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

mona, am primit mailul de la tine, pun pozele imediat. nu verificasem mailul ieri si cred ca de asta ai asteptat atat. cand mai trimiteti poze fetelor, trageti-ma de maneca sa le pun
cat despre bani...io-i iubesc asa tare... chiar ieri va spuneam k am mai tocat niste bani. prietena mea ma intreba de ce tin cardul gol (eu nu primesc banii pe card) ca cica daca ii am in portofel ii cheltui. asa pateste ea. ei bine, asa-i..cheltui...dar daca stiu k imi trebuie pt ceva nu ma ating de ei nici moarta.
july, iar m-am conversat cu ionut ti-am zis io k ti-l iau pana la urma
cookie..pup fata
menna,....mai ai de frecat?

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

hai sa ma laud putin cu ce am facut azi, desi e duminica si eu de regula duminica nu muncesc ninik.
Mi-am facut din sfoara groasa o chestie de pus pe perete (nu stiu cum sa-i spun), in patratele, peste care am lipit niste scoici mari, iar in locul in care am noduri, le-am ceruit. Pe perete arata super. Pacat ca n-am aparatul sa le pozez. Am vazut asa ceva intr-un magazin de cadouri si artizanat, de acolo m-am inspirat.
Asta mi-a luat cam toata ziua.
Trebuia sa spun cuiva, asa ca voi imi sinteti cele mai la indemana.
Mirela, nu te agita ptr. poze, ca este timp.

la toate, somn usor, 7 purici p-un picior.


Mergi la inceput