Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Multumim de complimente mai da ce primire frumoasa, tot sa stau pe la voi;)Lilanda, campionatul international de surf e in ultimul weekend din spet, mai e si acum in august campionatul german, dar atunci in sept e si mai si, doar vremea e turbata ca na au nevoie surferii de vint cit mai muuult Cu ferry faci vreo ora. E aproape tare danemarca, pai cind sunt in port daca ma ridic pe virfuri zaresc pamintul danez:)) Pe 5 august e organizata o petrecre in romo, cel mai apropiat port danez, vin multi nemti de aici de pe insula acolo cu barcile, cred ca venim si noi daca e vremea buna. Da ne aducem berea cu noi ca la voi e sumpaVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by annie_xtreme
Totul in Elvetia e foarte mic si peste toate ploua.

Si iarba-i tunsa la milimetru, de zici ca-i masurata cu subleru'... enervant...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

hai sa va zic un banc, poate va mai racoriti putin...

"Hi, I am an Albanian virus but because of poor technology in my
country I am not able to do anything with your computer. Please be so kind to delete one of your files and then forward me to other users. Best regards, Albanian virus"



unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nziua,
iaca mai trec si io in viteza pîn poiana ca acu' sunt la servici si acasa am mosafiri din ro asa ca nu prea am timp

ia sa va spui ce mai citii prin presa romaneasca

Prea multe carciumi pentru sinistrati
Inspectorii Oficiului pentru Protectia Consumatorilor Vrancea au facut apel la comerciantii din zonele inundate sa nu vanda bauturi alcoolice in exces sinistratilor. Inspectorul-sef Dumitru Dila spune ca, in unele sate sinistrate, carciumile au fost primele locuri publice care si-au reluat activitatea dupa retragerea apelor. „Nu-i normal ca militarii sa scoata malul, iar ei sa stea prin baruri si sa-si inece amarul in bautura”, spune Dumitru Dila.

www.expres.ro/eveniment/?news_id=192742" target="_blank">articolu' intreg

Acu' ce sa mai zicem si noi d'acilea de pe margine, bine ca macar le mai ramasa ceva de inecat (amaru') si ca intre doua tuici mai injura odata guvernu' ca nu le da.
Atitudinea asta se potriveste tare bine cu a habotnicilor care lansara ideea ca inundatiile sunt pedeapsa lu Dzeu la aia de facura prea multe avorturi (Multa lume nacajita si pe partea asta ..) Da' io ma intreb, militarii aia cu ce gresira frate sa-si rupa spinarile p'acolo de unii singuri, si lor tot de la avorturi li se trage? asa ceva...

vikinga, bine venirati aci printre alti vikingi! tare frumosi baietii tai!

lilanda, cum ramasa bre cu razboiu' ala? io tin cu danejii ca astia's vikingi care stiu sa se bata, au ajuns ei pana la Paris in vremurile trecute!

mara, vino incoa sa te racoresti ca aci ploua de fro saptamana

de subectu' cu spielhosen-ul si operatiunile ... ce sa mai zic, mi-a terminat bateriile

restu gastii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

hehe...doruleantza, pai unde vrei sa cheltuie sinistratii banii din ajutoare, daca nu la singurul loc(al) deschis??? Acu' despre razbel n-am nici o veste...cre' ca e la masa tratativelor
mara, cool Albanian virus
annie, cind afli rezultatul???
vikinga pe 5 ii ziua lui socru'miu...asa ca poate ne vedem la sfirsitul lui septembrie...cu pufoaice
arborici, tu inca n-ai sublimat???



pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by lilanda
arborici, tu inca n-ai sublimat???



inca nu
mergem la plaja dimineata, iar dupa-amiaza am o relatie speciala cu aparatul de aer conditionat
ma gandesc sa ma marit cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

asa agigea maritate din interes, dragostea e un oras in russia....

vezi trages sforile acolo la ecluza si pregateste terenul ca vine seriful in inspectzie, aranjeaza niste voluntare sa astepte cu si

da bere avetzi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

naziua!

vikinga, bine ai venit! inca nu am poze :-( ca sunt o lenesa si nu m-am deplasat sa-mi cumpar aparat, da las' ca o sa va zapacesc cu poze dupa ... la jurnale (ati vazut optiunea?)...voua va merge optiunea de subiecte active? la mine forumu merge incet, iar subiecte active nu functioneaza... am vazut io ca poti trece de la un subiect la altu pe alege forum, da mie imi placea subiecte active

narancea, fetele, nu va deschideti jurnale? io nu prea am ce scrie, ca parca scriu jurnal deja aici la scandinavi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

narancea, cand o sa vezi tu ce te asteapta pe plajaaaa

azi era sa ma duc la o tolanita, sa-i atrag atentia ca nu e solar acolosha, sa-si arate ea toti nurii. bine ca nu am ascultat de primul impuls, ca am vazut cand s-a intors cu spatele la soare ca are totusi slip, dar era ascuns de burta

ecluza e pregatita, deci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Bah, legat de aeru conditionat: sa zicem ca esti in avion. Si ai pe cineva langa tine care is sufla mereu nasu, stranuta, poarta un pulover si un sacou si cere o patura stewardesei, pentru ca ii e frig si are febra. Nu-i asha ca de ciuda ai sa dai aeru conditionat mai tare? Gizas.

Mai, e nasol ca nush cand o sa aflu rezultatu, probabil ca undeva pe sapt viitoare. Dar din pacate eu voi fi deja plecata la alt interviu. Nush cum ma invart.

ECSA: arboria - super tare aia cu slipu si cu burta



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput