Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lena spune:

mamaaaaa Vikingutz ce pofta mi-ai facut de mici ce pacat ca nu stau si io in Friesland, acilea la olandeji ca eram mai aproape si veneam cu freya sa-l vizitam pe micul surfer

am editat ca sa zic: ca si la holandika e un frig, acu stau ce usa de la gradina deschisa, dar cu pulovarul pe mine si cica in romanika vine canicula!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Lena anul asta poate vii sa vezi campionatul mondial de surf aici pe insula!Luam si la Freya un costum de surf si noi stam la bere si mici:)) Ca taticii tre sa invete copii de'ale navigatieiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

'Neatza
Azi se anunta o vreme frumoasa in Danezia si nici frig nu e...da' nici canicula
vikinga stiu ca-n septembrie e campionatul de surf, dar cind anume??? Poate trag si eu o fuga atunci, cu ferry-ul....Cit despre mici, am gasit in Flensburg, la un supermaket; au fost buni, insa nu ca cei din Romania (erau facuti numai cu carne de vita!!!)

Restu' scandinavilor pe unde umbla???? (lasa ca se-ntoarce mama Rayu, sa puna biciul pe voi!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Guten Tag!

Io intrai numa' sa-i spui familiei de vikingi ca-s taaaaaare frumosi!!! Si mezinul... cavaler de cavaler...

O sa lipsesc de la apel citeva zile... plec la mare pina miercuri, ma duc sa cercetez care-i treaba cu Aqualandu' asta de tot povestiti voi p'acilea . Asa ceva...

P.S. Azi zisera astia ca-s 35 de grade in Bucuresti... Caldura mare monser...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

chiar asa se anununtza si de fapt se simte deja o caldura mare in bucuresti, uuuuuuuuu
mi-am reparat masina, merge iar ! am scapat de chin si jale !

narancea - nice and experience driver from bucharest

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

ah, narancea, ti-ai pus sharanu' pe roti??? Bravo!!! Cind pleci la Sorte Havet??? Poate o intilnesti si pe Pegasis
Petrecere frumoasa..la amindoi!! :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

pai miine ma duc sa-mi iau nevestiq de la tzara si vineri in zori o taiem spre mare cu prietenii din brasovia



salutari prietenesti lu vara noastra din arad, tanti claudelia hahahahaha eu acu am cititara in urma, pai ce pupaturi am promis eu aaaaaaaaaaaaaaa ? nu era intzelegerea ca trebuia sa-mi faci lipeala cu prietenele tale alea periculoasele ??????? hahahahaha si mie mi-a parut bine sa va cunosc. imi pare rau ca nu i-am vazut si pe mara calimara cu sotzul, dar poate la toamna data viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Buna ziua, am revenit. A fost o experienta interesanta si extrem de dureroasa . Nu pot sa va dau nici o veste buna, ca nici io nu stiu ce si cum inca. Totul in Elvetia e foarte mic si peste toate ploua. Very tired I am, vin io mai incolo prin poiana.
Pupici la toata gashca scandinava repatriata sau nu
A.
PS: Welcome, Vikinga



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

guten tag!

vikinga, bine-ai venit pe la scandinavi. l-am admirat pe aldito in costum de surfer. e bestial. da' ia zi tu aici, i-ai facut si valuri in cada ca sa poata folosi cupilu' placa de surf?

ana, bine-ai revenit si asteptam vestea buna.

carmen, distractie placuta la aqua magic.

narancea, si io as fi vrut sa ne vedem si chiar aveam planificata inca o excursie la brasov, da' ionu a trebuit sa plece mai repede prin europa si uite-asa s-a dus naibi planul meu maretz. da' bine zici tu, mai e timp...

va pup pe toti, toti, toti si o zi aproape splendida sa aveti!

aaa, sa ma plang si io oleaca: atata-i de cald la noi ca imi ies ochii din cap nu alta. vreau si io o mica macar.

unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

haideti la mare, daca vreti sa va coaceti in crusta
erau 34 de grade la umbra, la ora 10 dimineata

annitzo, bine ai revenit!

vikinga, bine ai venit
frumos printzisor, Aldo!

mara, mai ai numa' cateva zile de , asa-? luni incepi serviciul?

Mergi la inceput