Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

vikinga si noi asteptam poze cu printzu'

cat despre spart coduri, zic si io ca pantalonas nu mi-a trezit curiozitatea atat de repede ca D. Brown sau asa ceva.


cum o fi frig la voi, nu stiu, ca p'aci e canicula, domne! din fericire, noi stam bine cu chiulasa

da' ce-i facusi motorului, vere narancea, ii pusasi gin in loc de apa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

sal'tare ! m-am intors de la Cta, unde a fost foarte bine. din aproape toate punctele de vedere...

mi-a fost dor de voi.

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

uelcom, liris :-)) Pai inseamna ca esti bronzata, odihnita si nestresata, nu??? Sau cel putin ai avut bafta la vreme!!! N-ai pozici???


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

poate voi avea daca se indura un amic , care ne-a mai tras in poza... din cind in cind...

mi-am pirlit decolteul. sunt la a doua jupuire . am uitat sa ma dau cu sun-screen intr-o zi. vremea deci a fost misto....

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

lirisule, bine ai revenit! precum vezi, e cam goala poienita

lil', ce mai gatesti tu? mai ai vreo reteta de-aia...

io tocmai am facut un tort cu fructe, ca mi-am spus ca nu mai e cazul sa "scarpin" tastatura asta cu raspunsuri detectivistice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

nu pot pentru ca sa ma aptzin sa va atrag atentia asupra faptului ca au intervenit modificari pe pagina DC.

ati observat ca de pe pagina cu subiecte active, de ex., puteti vedea cine a postat la un anumit subiect?

trebuie doar sa apasati pe nr de raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by arboria

nu pot pentru ca sa ma aptzin sa va atrag atentia asupra faptului ca au intervenit modificari pe pagina DC.

ati observat ca de pe pagina cu subiecte active, de ex., puteti vedea cine a postat la un anumit subiect?

trebuie doar sa apasati pe nr de raspunsuri



Hehe...am vazut io ca era cu underline numarul de mesaje, da' nu fui curioasa pin' la capat!!! In plus constat ca abia de la ora 9 pm (aici) incepe sa zboare pe pagina vrajitorul de noapte...
arborico, la mine faza cu gatitul nu-i constanta...ma apuca uneori, ii drept, da' saptamina asta mi-i lene...asa ca semipreparate la greu...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Lirisu welcome back in the rainy nederland

Cum a fost? vad ca v-ati distrat, deci soare, plaja, wow...nu ne zici mai multe la astia de se gasesc asa pe baricade?

vazui azi la teveu Inelul Nibelungilor si nu stiu daca o stiti pe Kristanna Lokken....mamaaaa, e o frumusete de femeie, blonda, tipic scandinava, inalta, corp, mai ce sa mai zic, dar imi place mult de tot...si surprise era regina Islandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

va scriu miine, desi n-am nici picanterii...nici nimic asemenea.
acum fac dusulet si ma duc la nani. ceea ce va doresc si voua! :))
hasta manana!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by arboria
vikinga si noi asteptam poze cu printzu'
Arboria uite printul meu face surf in baie http://community.webshots.com/photo/403405115/403405115PRTzVYAici e taare frig, dar lasa ca ne incalzim macar la un gratar de mititei miine sau poimiine. mai, i-am bagat in boale pe nemtii mei de aici cu sarmale, salata de beof si acum cu mititeii! Si cum merg cu bere va dati seama ce succes au avut Si am si o reteta buna de ies mai buni ca la mama lorLilanda al meu cooper e baiat bun, e agresiv cu alti masculi dar cu oamenii n-are nici o treaba. si e si foarte bine dresat. nu a crescut cu copii in preajma, ca e lasat la ai mei si l-a vazut pe Aldo doar in vacante. oricum avem si noi mare grija ca na.. niciodata nu se stie. citisem undeva ca cei mai in top "muscaciosi" de copii sunt canisii si apoi altii tot asa de rase mai inocente. problema e ca atunci cind musca unul mai nervos se lasa cu tragedii din pacate, de aia un astfel de ciine trebuie dresat cu atentie. depinde acum si de personalitatea ciinelui, avem si aici unul mititel, are numa' vreo 7 kg, e o corcitura adus din spania, l-a agatat pe aldo de vreo 10 ori pina acum. si cooper amstafful din ro statea la ciufulit si la tot ce-i facea aldo, nika nu zicea ba ii lingea palmutele chiar!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput