Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

caldura domnule la bucuresti, uf ce zapusala.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

hah, narancea, te-ai repatriat ??? ia baga neste boze de la Brasov sa vedem si noi dixtractia...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

narancea,

lil' am citit ieri despre refuzul Suediei, dar se pare ca ar mai fi un risc totusi sa se accepte daca Haga considera ... de fapt eu nu inteleg de ce nu e judecat ca ceilalti la Haga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

pai ce poze surioara ca nu facui si care distractzie ? ca numa distractzie nu am eu, mi s-a dus chiuloasa la sharan hahaha si ma distrez prin mecanici ...poze nu fac ca imi plingetzi de mila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

hai ca m-ati dat pe spate cu dezlegarea codurilor lu`mistär Brown :-)
bey daca www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50313&whichpage=1" target="_blank">dezlegati asta dan brown e mik kopil
NB: narancea are voie s-o dezlege in kanji

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

pS: in cazu de fatza pluralu lu conturi e contzi, oder?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by papadie

hai ca m-ati dat pe spate cu dezlegarea codurilor lu`mistär Brown :-)
bey daca www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50313&whichpage=1" target="_blank">dezlegati asta dan brown e mik kopil
NB: narancea are voie s-o dezlege in kanji



Papdik- bre tu vrei sa afli di fapt titlul la crema, nu???
Conti ezista multe, da' vorba lu' Maical Jekson, "distractie la maxim"!!!
narancea, vai de sharanu' tau . Ai macar grija de chiuloasa lu' matale ...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Adela ti-ai luat am staff? Pune te rog o poza ceva ca tare mi-e dor de un puiut mic de amstaff cu fata ai botita Uite-l aici pe Cooper al meu, e baiat mare acum http://community.webshots.com/photo/353939492/353969636ptObYJ E si el de familie buna, a luat si un premiu de frumusete in ro si unul la dresaj. Baiat detsept are mama. Si uite aici si cu al meu copil http://community.webshots.com/photo/353939492/353965515EKIBCD .Mor ca nu pot sa-l aduc aici in germania, legile nu ma lasa din pacate..Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

lil',numele la crema aia ie Magic Johnson...ãããããããã...asta... Jekson ... de fapt nu contiaza, totusi retineti ca ie din Filippinia si te face din negru - alb

acum ma duc sa caut poze, sa vad cam cat de alb te poate face

adeluci, cum era gluma aia cu crema si cu Bush?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Acu' cit ii gluma-i serios, da' Niku hosen are muuult mai multa imaginatie decit Niku Dan(iel)...Brown, vreau sa zic

vikinga nu pot sa cred ca un amstaff matur e atit de friendly cu copiii (a crescut in compania unui bebelus??)!!!. Te-ntreb, c-al meu ii cam nevricos cu astia mici si vorba aia, e collie.

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput