Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:



ma duc la mare...
la aer si la soare
si la goale
si-o gramada de motoare

si-o sa fie asa bine
cu nevasta linga mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Welcome back Liris



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

glad to be back!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

sa vedetzi azi caldura in bucuresti hahahahaha si eu tre sa plec la tzara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

M-ati zapacit cu marea voastra si ma bate un gand pentru vichendel desi ma gandesc cu groaza la aglomeratia de rigoare ...

_
Sunt moderator dar ma tratez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

deci sa va zic cum a fost in Ro....
soare in majoritatea timpului, mi-am pirlit decolteul.... am uitat sa folosesc sunscreen ca m-am luat cu vorba , am iesit din apa si am stat o vreme in picioare la o vorba....vreo 5-6 zile am suferit dupa. nici nu puteam atinge locul cu pricina...d'apai altcineva... ha!ha! sa nu credeti...atunci n-am ris, acuma rid ca deja am schimbat un rind de piele.

terase seara. mincare peste tot:" hai nu maninci si la mine " si la mine... in final 2.5kg in 11 zile, again ...

m-am intilnit cu un fost iubit in avion, la intoarcere. o foarte placuta revedere. arata chiar mai bine ca pe vremuri, are o verigheta pe deget, ceea ce-l face si mai atragator ... pour moi. de ce nu putem noi sa ne maritam cu mai multi barbati o data??!!

socrii mei au reusit sa ma supere din nou. cumnata-mea (sora lu barbate-miu) si mai mult. asa ca ultima perioada am stat la mama.

una peste alta a fost o vizita placuta, acum am o frumoasa culoare aramie.

cam atit.


***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna dimineatza...
liris, da' n-ai rams cu urme pe decolteu?? Naspa arsurile in zona aia!!! Cit despre faza cu socrii si cu familonul e cu atit mai naspa, cu cit nu va vedeti decit din an in Pasti. Uite de-aia imi place mie de familiile daneze !!! Nu se baga parintii in sufletul copilului de nici o culoare!!! Se informeaza reciproc de ce se mai intimpla prin vietile lor, o data la 2-3 luni si cu asta basta!!! De exemplu, noi am aflat ca sora lui Niels ii insarcinata cind era in luna a-5-a si asta la o petrecere!!! (Ca la doruletz acasa )
Io ieri vazui la TV un documentar (de fapt prima parte) despre un fost parlamentar danez, care e transexual si si-a facut in Tailanda, operatie de schimabre a sexului. Tipul e filmat in decurs de 15 ani si in prima parte il arata cum mai acu vreo 2 ani, umbla pe la Parlament sa faca lobby pentru schimbarea legislatiei cu privire la acordarea de fonduri pentru spitale, destinate special pentru cei care vor sa-si schimbe sexul. Digiaba incerca sa-i explice un fost coleg, ca prioritate au cazurile de boala fizica (cancer, tratamente)...no, oama spunea ca ce cancer??? Cancerosii n-au nici o perspectiva, pe cind transexualii pot fi folositori societatii!! Anyway...de risu'-plinsu'!!! Faza e ca in timp ce astepta raspuns daca-l opereaza in Danemarca ori nu, individul si-a gasit un...iubit. I-a aratat pe amindoi intr-un interviu si, cind reporterul i-a intrebat cum stau cu sexul, oama s-a arata oripilata!!! Cum adica??? El nu e homosexual, asa ca iubitul trebuie sa astepte pina-si schimba sexul!!! Evident, ca iubitul n-a putut s-astepte decit vreo doua luni si si-a luat talpasita!!! Anyway, very interesting



Bre...jur ca am beut doar cafea de dimineata!!! :-)) Ce se-ntimpla cu mesajele, ca ultimul (cel al lui liris), il vazui inaintea lui' ultimu' a lui annie,urmat apoi de al lu' narancea...acu' o vaz pe liris in coada lu tata lu Toma...



pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

ba da. mi-au ramas urme urite. si acum dupa schimbarea pielii, arat ciudat in zona.
mi-au ramas si urme pe creier de la minunata familie. in fiecare vacanta se intimpla acelasi lucru ... deja nu mai sper sa se schimbe ceva... azi implinim 4 ani de casnicie. ce nunta e asta ? ca cea de piele a fost anul trecut este ? da si multumesc anticipat ptr urari..

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

am scris "cel" intr-un cuvint si l-am rescris ca sa corectez greseala.

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by liris
azi implinim 4 ani de casnicie. ce nunta e asta ? ca cea de piele a fost anul trecut este ? da si multumesc anticipat ptr urari..



OK, acu' ca mi s-a explicat stiintific faza cu postu', iau berea cu placere...si va urez La Multi Ani fericiti si petrecere frumoasa azi (nu stiu ce nunta o fi asta???). Ai citit cartea lui Tracy Chevalier, "Fata cu cercel de perla"??? Se petrece in orasul vostru...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput