Sus... in Scandinavia (65)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

lulutzi ce sa mai descarcam ?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

off, ce bine ca se pot descarca din nou

deci avem treaba in seara asta, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlbaIulia spune:

Helau dragutilor!

Lilanduc scumpuc, da' unde'i subectu ala cu cartile, rogu-te?

Fetili, io tot nu inteleg cu visinele alea, cum adica visine daca le spune cherries, adica cirese? Ca la visine le spune sour cherries doar ...io as face aici visinata ca gasesti visine, da nu gasesti alcool pur...ca sa vezi dom'le...

Michelina, da un semn cand ajungi la CN Tower si vin la fereastra, te iau si mergem la beute, acu stau pe uscat la lucru, vai, vai!

Aici e o caldura copii, is +35C afara si cand intru in masina termometrul arata +41C, cu factorul umezeala cine mai stie cat o fi ca de caldura se-ncurca socoata...hi, hi tot cu se astampara! Avuse ieri barbata-meu o pacienta din Scandinavia of course (Finlanda), era de trei luni venita in Canada si spunea ca ea asa calduri crunte nu si-a putut inchipui ca exista, Sahara e nimic pe langa Canada!

Doruletz ce faci, esti pe terasa la choucroute si flammenkuche?

Restul poporului a demain,

http://community.webshots.com/user/albaiulia101

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

suratelor ce mesteritzi acolo ? sa descarc si eu

lumea face chestii nene, descarca si incarca si iar descarca, eu nimic......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

ce descarcati, dragilor? nu inchiriem?

arborico, esti de milioane! ai gasit cand am zis eu de visinata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

arborica esti de milioane, ia zi cind am baut eu visinata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by narancea

lulutzi ce sa mai descarcam ?????





neste sticle, bre, of course!!!
Da' daca vrei carti bune si gratis mergi la subiectul de carti online (de la Cuvinte pentru inima, suflet.etc). Asta ca sa nu te plictisesti iar in sara asta si sa umbli iar brambura pe la alte threduri ca sa jigneste duamne ori cucoane...asa ceva!!!


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:



lilanda e fata
care descarca cartea toata
si internetu jamatatea
au au auuuuuuuuuuuuuu

ce origini moldovenesti ai surioara, numa la descarcat ceva itzi sta ochii........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Albica si ismenuca...eventual narancea..
Intrati aci...si ziceti la user "digibook", iar la password "cartionline". De acolo va descurcati voi!!!
narancea, zii acilea, este visine la DK ori ba??? Daca da, unde si daca ba, de ce!!!

Ceed ca la linkul de l-am dat, nu mai aveti nevoie de parola!!! :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

imi zise barbate miu ca ccc cica visine ar fi fost pe timpuri, dar erau mai mult salbatice si nu le manca nimeni, denumirea in olandeza cica ar fi spek-kersen (care in traducere pur romaneasca ) ar fi ceva de genul "cirese-jumari" stiti voi jumarile care se fac din slanina de porc, very apreciated here, by the way

Mergi la inceput