Sus... in Scandinavia (65)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

lilanda, merci de adresa, super!!
alba, pai nu plecaram ca azi avuseram musafiri. Si oricum, aseara ne razgandiram (dupa ce facusem itineraru' pe hartie, harti imprimate etc), n-o mai luam spre est, o luam spre vest, spre Bretagne... Ca primiram pe forumu' cu frantzuzoaicele o invitatie tare apetisanta la o ciorbitza de zarzavat ca la 'mama acasa' si io nu putui sa rezist. lasa ca la choucruta mergem cand s-o face mai racoare ca acu' era prea cald pentru ea
ce faci vere narancea, tot cu si katiusele?!

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

ba mai gasesti visine, eu am luat de la bazar din aarhus, da parca am dat 100 de koroane pe kg, daca din alea vrei sa faci visinata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

mammaaaaaa thanks Lilanda, excelent, ce de carti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

revin: vere narancea, nu stiu di ce da' eram sigura ca dirept la Jamponika ai sa mergi in seara asta... nu ai ratat tinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by narancea

arborica esti de milioane, ia zi cind am baut eu visinata

cand ai fost ultima oara in Romania

daca am raspuns corect, dai o visinata, daca e gresit, dai doo visinătzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

lilanda, merci. Am descarcat si eu la repezeala cateva, cu o disperare de care n-am mai avut de pe timpul cozilor la oo (in Romania ceausista, sa nu va ganditi la altceva). Phuii, acuma ma mai linistii. Carti am de citit, de timp sa fac rost.

narancea
cu riscul ca iar ma iau la ironii anumite persoane, trebuie sa-ti spun ca esti funny. Uite m-ai facut sa rad. Si cine nu pricepe ca esti inofensiv si ca glumesti, apoi aia e broblema lor! Am zis...

Albitzo
, am primit mesagiul, sorry ca nu fusei acolo, tomorrow !

Eu asa vad lucrurile...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by doruletz

revin: vere narancea, nu stiu di ce da' eram sigura ca dirept la Jamponika ai sa mergi in seara asta... nu ai ratat tinta



Pai daca-i dor de Tanaka!!! Nu vezi cum suspina dupa ea
narancea, tu ma-nerfezi cu bazaru' ala tau din Ĺrhus...da's soi danez sau importuri???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

tot la ele, mama lor cu cine le-a facut, ca si aia tot rusoaica o fi fost, hahahahaha
azi am ris eu de ele, se plimba ca niste cucuvele, in colo si incoace toata seara si business nimic. le-am zis in fatza hahahaha zic ce dracu parasute suntezi voi, ca voi nu avetzi nici cit mine, de-o o saptamina cit ma invirt pe aici, nu am vazut macar una o data sa se care cu unu. am avut chiar oarecare banuieli ca or fi si virgine hahahaha dar mi-au trecut banuielile, vorbind in detalii stiau bine despre ce e vorba hahahaha le-am tzinut o lectzie de marketing si ok treaca de la mine mai tzinui un seminar, un fel de sales academy sa le invatz cum se vinde marfa. apoi sunt si multe si frumoase toate, parca sunt trase la tipar, se obisnuieste omu cu ele si astia se uita prin ele, nu le vede nimeni hahahahaha eu ce le mai bag in zeama...
am facut si un pic de psihologie masculina, le-am dat de intzeles ca noi barbatzii suntem fiintze gingase si sensibile, si nu ne dam in vind pentru sex cu ora, noi vrem cu caru hahahaha si le-am invatzat sa umble un pic la sentimente si sa apese pe coarda sensibila, nu una doua vrei masaj, doi sutari hahahahaha dva sto dolara

uhhhh m-am facut mama profesor

miine noapte la ora asta o sa fiu in copenhaga hihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

pai lulutzi mami cred ca alea de la bazar erau de import, ceva visine exista in dk pe fyn au un pic, dar sunt scumpe si alea, e pe unde alerg la lac, linga casa sunt doi ciresi salbatici, mari cu cirese mici si amare si numa sinburele de ele, nu le haleste nici pasarile, poate in loc de visinata tragi o amarata din alea, vrei ? si sa nu incepi acu sa-mi zici ca vrei visine de la moscova hahahahahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Nu, bre...da' noroc ccc ca nu-mi place visinata!!! :-))
Io ma duc la somn usor...va pupez si odihna placuta...ori lectura placuta!!!


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput