Sus... in Scandinavia (65)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'naziua!

annie, ce e cu tine, ce s-a-ntamplat?

lilanda, n-o tenta pe doruletz ca uite ce scrie la www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,673993,00.html" target="_blank"> aftonbladet! cele mai periculoase zone turistice: Danemarca, Anglia, Italia, Turcia, USA si locurile unde au loc intalniri internationale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

lilanda, pai nu zice de doo ori ca acu' te trezesti cu noi in batatura mai ales dupa ce vazui peisajele alea de p'acolo si casutza cu terasa si mai imi facusi si pofta cu borsu' ala.

Adelucci, ce vremuri traim daca ajunsa danemarca tara periculoasa, asa ceva...

Uitai sa va spun, noi fuseram vineri printr-un magazin cu articole de bebei... m-am crucit, mare ti-e gradina , vazuram acolo niste vehicule spatiale de ziceau aia ca-s carucioare de copii?! pai nici macar nu stiam de unde sa-l apuc, pe unde se introduce cupilu inautru si pe unde se scoate; Alain gasi la unu un buton rosu pe ghidon si se mira, cica: 'asta pentru ce o fi, te pomenesti ca e scaunu' ejectabil?' Muhahaha, poti sa apesi din greseala pe el si dupa aia.... "Et merdeeeee!!!!" De pret nici nu mai zic nimica . nu cumpararam nimic ca nu stim frate ce-o mai fi si cu masinariile astea, ne prindem urechile.
Doar Alain primii ieri in excursie primul lui cadou de "papa": 3 perechi de dopuri pentru urechi cica testate si foarte performante,

mihaela, superbe pozele, ai grija la Emily daca te duci in Florida sa n-o lasi sa va ia pe sus. Io am vrut sa-l prind pe Ivan anu' trecut in Mexic da' al naibii a venit cu o zi dupa ce noi plecasem. Ar fi fost si aia o experientza interesanta mai ales ca turistii nu risca chiar nimic.

annie, cine te supara bre? ceferistii? zi-ne aci care-i problema poate venim cu fro idee geniala, hehe, nu stii de unde sare iepurele

restu'lumii

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

cum o fi cu apele pe acasa ? ca eu pe vineri vreau sa o iau din loc. pe ruta arad, deva, rm. vilcea, sibiu, brasov, valea prahovei, bucuresti. cum o fi drumul asta ? deshidratat or imbibat cu ape. poate vara agigea de la ecluza sa ne zica ea cotele apelor .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Claudia

Mihaela ... uau

eu am plecat in paduri ... din nou
o dupa amiaza fromoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

naziua Scadinavia!!!
Trec in fuga,de citit nu apuc,sint precum Ceausescu,vin ,palavragesc si va las in plata Domnului!Adevarul e ca mi-e dor de voi,ce sa o mai ocolesc!
Vroiam sa anunt ca tocmai m-am intilnit cu Pegasisu alias Carmen,care e o comoara de fata,si are o mindrutza mica si frumoasaaaaaaaaaa si desteapta,eu m-am indragostit de dinsa,dar ea mai mult de Catalin.Noi sintem in Bucuresti,e o caldura d'aia rea,de care visam serile pe terasa friguroasa din Goteborg,hahahhah!!Ce bine e la Romanika!!Noi o caram pe Bubu peste tot,ca nu se impaca cu bunicii,e aurolacu teraselor,se duce pe la mese si cere de mincare,a invatat sa pupe,pe toata lumea,nu face discriminari,pe copii ii ataca frontal,pe locurifitigata darimat la pamint,apoi mozolit pupat dupa care ii dezbraca de tricouri sau le cauta prin buzunare!
VA pup,saptamina viitoare ma vaz cu Claudeluuu!!!

Elena si mademoiselle Amelie-Boubou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

doruletz acum ca vorbeai de carucioare, mi-am amintit ca tot am vrut sa-ti spun sa va procurati www.zova.se/ovrigabarnartiklars.htm" target="_blank">baby traveller care e foarte practic, dar cred ca practici si calatori cum sunteti v-ati gandit deja ... www.babyland.se/article.aspx?ArticleNumber=SB43" target="_blank">impachetate gata arata cam asa. se poate spala la masina, garantie doi ani, in pret is incluse doua cum le-o fi zicand, ca nu-s cearceafuri si aparatul ala de incalzit sticla

am schimbat site-ul cu baby traveller ca nu mai mergea ala pe care il pusesem initial

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

ia uitati fetelor, ce-am ratat! www.hotnews.ro/articol_26763-Miss-Diaspora-2005-si-gheara-modellingului-romanesc.htm" target="_blank">Miss Diaspora

rayu, mihaela distractie placuta in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:



I’m all out of love, I’m so lost without you
I know you were right, believing for so long
I’m all out of love, what am I without you
I can’t be too late to say I was so wrong

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

dourleanta, stiam io ca ma pot baza pe tine!!! Puteti veni oricind...(Niels ii superincintat!!! :-))). Si invitatia este valabila pentru oricare din "scandinavii" din poiana, am zis!!! :-))(Adeluci, io nu crez sa fie acilea antentat si mai cu seama de-al "lor nostri", zau asa!!!)
Rayu, sa pupi tot ce prinzi pe-acolo, prin Romanika, din partea noastra..exact ca boubou
narancea, iti lipsesc katisuele, mami, ce te plingi asa???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Rayu, si noua ne e dor de tine da' nu-ti spunem 'intoarce-te repede in poiana' , lasa, mai stai o vreme p'acolo pe la terase. lui Boubou nazdravana, are ea si ceva comportamente de viking dupa ceea ce povestesti tu
adela, sa inteleg deci ca sacu' www.babyland.se/images/articles/230/SB43.jpg" target="_blank">asta se impacheteaza si bebeu' ramane inauntru?! ca atuncea e foarte practic, ma intereseaza!
lilanda, merci de invitatie, o luam serios in considerare

Mergi la inceput