Sus... in Scandinavia (65)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

Claudia,

La multi ani, sa fii iubita, fericita si mult dorita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

hi everybody!

ce mai faceti? eu fac bine, dar e loc de si mai si

narancea, unde's katiusele? unde's pumnalele??? Aaaa...ce ne aratzi tu copaci si paturi de hotel acolo, aia poate sa fie oriunde! Moskova nu crede in lacrimi!

adela, de unde scoti stirile alea? Nimfii aia (sau cum s-or fi numind) sunt de toata pleazna...asa ceva n-am mai vazut!

mi-am amintit ceva, daca n-ati citit "Confederatia Idiotilor" de John Kennedy Toole, grabiti-va. Foarte buna si umoristica! (in original ii zice "A Confederacy of Dunces".

Seara placuta la toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nseara
ma intorsei. mancai o ciorbitza e x c e l e n ta , exact ca la mama acasa. Plus o salata de vinete cu rosii proaspete. Plus alte bunataturi. A meritat din plin cei 1000 km (dus intors).

citii si io ce mai scriserati, imi placu stirea aia cu Buda... Nu ca as aveea io nevoie de asa o 'chestie' de o ceru' fata aia insa mie mi-ar trebui mai degraba frun milion de €... Ma gandii ca daca a mers cu penisu' pai milionu' meu ar fi floare la ureche pentru un Buda marinimos. asa ceva...


La Multi Ani Claudelu!!


la toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Am pus poze de la mare.
Apoi poze din New York si iar New York .

edit: CLAUDELU LA MULTI ANI!

Mihaela si fetele mele


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ce de urari! Mama ce draguti sunteti, nici n-am cuvinte sa va multumesc pentru cuvintele frumoase!

NN, treci la mozolit!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

mihaela, foarte frumoase pozele! (copila ta e o frumoasa) Ma bucur ca aveti o vacanta buna, din cat se vede.
Te pup si astept sa ne vedem in curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna dimineatza :-))
Da' si p-aci, pe la subiect, e o lene ca aia de ma biziie pe mine acum!!!
mihaela, sa pozezi si Florida tot asa frumos ca NY!!! (mai, da' voi aratati cam osbositi in pozele alea. Cit despre cele de la mare, Niels zice ca parac-ati fi la Rømø - asta-i o insula in Marea Nordului, unde mai mereu ii vint bine si nori!!! )
Doruleantza, deci au meritat aia 1000 de km (pai mai puneati 400 si veneati aci - dus-intors. Chiar poate va ginditi la varianta asta intr-un weekend!!!)...io azi dimineatza am mincat bors Hehe, abia astept sa ma laud Dacului, c-am nimerit-o cu ccc concentratia tura asta.
itsme, sper ca azi faci mai bine decit ieri in care ai facut tot bine, dar se putea si de mai bine!!!
Hai va pup, mai trec pe-aci mai tirziiu ca acu tre' sa vina neste musafiri!!!


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Doresc sa va transmit pe aceasta cale ca ma elucubrez in cfr-ul vietii precum si in faptul ca stau in Moldova.
Cu multa scarba,
A.



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

mihaitza da itzi place mama la noul york hahahahahahaha, sa itzi fie bine !

voi dolofanelor ? ceva cumva ? nimic ? asta beleaua....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

neata!

(adica m-am intors de la nunta)

Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput