Sus... in Scandinavia (65)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by doruletz
[adela, sa inteleg deci ca sacu' www.babyland.se/images/articles/230/SB43.jpg" target="_blank">asta se impacheteaza si bebeu' ramane inauntru?! ca atuncea e foarte practic, ma intereseaza!
lilanda, merci de invitatie, o luam serios in considerare




Io cred ca poti sa lasi si cupilu' inauntru, numai sa-i scoti capu' pe de laturi, ca altfel se sufoca saracu'!!! :-)) Ca sa-mi dau si io cu parerea, cred ca e varianta avansata gentii ptr. bebei, aia de o cara mamicile orisiunde (avantajul asteia e ala ca se desface, imporvizind masa de schimbat scutece, plus dracia aia de incalzit sticle)!!!
Cit despre invitatiune, va asteptam, la fel de serios!!! :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Fuguta, fuguta... citeva poze de la intilnire...

Miine scriu si explicatiile detaliate... Ar trebui sa ne vedem mai des, ca-i rost de distractie frate!

Pup si legenda:
Boubou-inconfundabila
Rayu-asemenea
Catalin-nici nu se mai pune problema...
Ana-capra aia mai mare decit toti copii prezenti
mandel-cu bluza ciclam

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Hehehe...cum putem confunda asa ceva???
mandel, bluza ca bluza, io am remarcat ochii!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

Carmen, si io pup toata legenda! si imi pare bine de cunostiinta. sa va traiasca fetele dragalashele!

si in alta ordine de idei. m-am gandit daca vreuna/vreunul din voi (grupul scandinav, sau dintre cei care doar ne citesc - daca sunt si din astia :-) ) cunoasteti pe cineva (sau pe cineva care cunoaste pe cineva) care a fost afectat de inundatii. as vrea sa ajut pe cineva anume, ca nu pot sa contribui cu mult, dar ma gandesc ca daca suma cu care pot contribui merge direct la o familie e de mai mult folos ... nu stiu, asa gandesc acum.

fuug la servici acum, ca saptamana asta lucrez :-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

ajuta-ma pe mine adeluci, caci in curind voi fi sub ape acolo ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Bon dimine . Haideti la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53448" target="_blank">cap. 66

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput