Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Sz, cred ca nu are rost sa pui nimic pe prima pagina, oricum e o varza amestecata aici, scriem mult, se termina repede capitolele...Si oricum deja ne cam stim.Cred ca as putea sa iti spun din memorie fiecare cam ce tine in momentul asta( ca de luni nu se stie ce ne mai trazneste,nu?).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Dukanul mie mi se pare mult mai ok decat hiperproteica, cu singura mentiune ca nu as impinge faza de atac la mai mult de 10 zile, indiferent de greutate.Dupa faza de atac e destul de echilibrata, nu rabzi de foame, nu te carenteaza, si stiu ca este si foarte eficienta.Si destul de usor de tinut pentru ,,carnivori''.

Mie din Dukan imi plac turtitele de ovaz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Da, si mie mi se pare usor de tinut, de-aia o tin. Insa trebuie sa iau vitamine, ca daca trecuta mi-am cam facut varza imunitatea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu pana pe 15 martie merg cu fructele si legumele.
Dupa care trec pt o luna (pana n 15 aprilie) la faza doi cu legume, fructe + lactate/carne degresate. Cica.
La planuit stau foarte bine :D
Cu mici calcaturi pe araturi, evident :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BellaDonna spune:

Sz, lasa ca si eu amavut o calcatura pe aratura am mancat orez de vreo 2 orinu m-am abtinut am fost la chinezesc de aia nu sa urnit cantarul da eu te astept pe tine, imi zic ei da nu pot sa o las in urma pe Sz trebuie sa ajungem amandoua la kg dorite cam inacelasi timp,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Salut!
Eu mai am o zi si plec.Practic nu ma mai stresez inutil ,dar cind ma intorc ,mult mai grasa si mai frumoasa,voi fi cea mai activa. Foarte posibil sa fac si miscare,dar nu e sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dulce, undi mergi ??? Sa te gandesti la noi daca dai de bunatati, da ? :D
Te ajteptam ca n prima zi eniuei


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Pleaca la ,,all inclusive''!!!! Si pe noi ne lasa aici, lesinate de foame!!! Distractie placuta, Dulcetica, sa mananci cu masura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Suuuper Sa mananci numai lucruri sanatoase


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BellaDonna spune:

dulcetica,
distractie placuta, si timp frumos sa nu te gandesti la dieta, lasa te ajutam noi sa dai jos cand te intorci

Mergi la inceput