Juniori de Iulie - August * 2004 * (111)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu am bagat lama si de atunci asta fac si ma vede si ei i am interzis, i am spus acu` vreo 2 ani ca sa vina la mine ca rezolvam decent si cu cap treaba. Si asa a facut. A venit si a zis ca ea nu mai poate, ca ii este rusine.
A strans din dinti dar i am spus sa se gandeasca la cum va fi after si a zis ca a fost usor si a emrs fff rapid :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Dariate felicit....uite d'aia va iubesc eu pe voi ....pe mine ma doare capul numai cand citesc...io nu-s pregatita inca de asa ceva...da' cu ajutorul vostru imi vine mai usor.
Kim merci,trebuie musai sa rasfoiesc una sa vad cam ce scrie ca a mea este cam fricoasa....nici a mea nu citeste subtitrarile decat alea de-un randda' nici nu se ambitioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello! Eu sunt racita bocna, am luat-o de la Matei, dar cu toate astea am botezat sambata, sper sa fie Ok micuta...
Cu prilejul asta am scapat de o explicatie, la biserica l-am vazut pe Matei interesat foc de anatomia fetitei, acasa l-am intrebat daca merge si la baitza de a doua zi, si ca nu are de ce sa ii fie rusine, acesta este corpul uman si asta este diferenta dintre fete si baieti.

Daria, epilat...woaw... ce copii mari avem!!

Ioana, nici Matei nu citeste subtitrarile, cred ca se incapataneaza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

salutare fetele, noi am fost in vacanta, ne-am spart in figuri la ski, copiii mai mult ca eu cred ca la categoria musca o sa fiu in veci.
Epilat ziceti? Maria o sa aiba mareeeee nevoie dar vad ca e relaxata si linistita, nu rade nimeni de ea si toate fetele sunt cam la fel asa ca o las linistita. Eu am trei fire de par, folosesc lama cu mare incredere si am fost mereu fericita ca nu am nevoie de epilat. Sa vezi acum ca tb sa ma tin de fie-mea cu epilatul, m-am scos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Marina poze nu ai ?
am intrat sa va spun ca iar una dintre pisici este "in calduri"..ceea ce a dus la adunarea unei sedinte de cca 5 motani de prin vecini ..de data acesta nu am putu evita si Luca a vazut momentul..noroc ca nu l-a inteles..si mi-a explicat candid cu unul dintre motani s-a urcat pe spatale pisicii pentru a o proteja ca un scut, de ceilalti motani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

am pus 2 pe FB ca le-au facut aia la concurs, dar in rest cum spusei am skiat nu am stat cu aparatul foto dupa ei , asta presupunand ca as fi capabila sa ma tin dupa ei...
Dar i-am luat lui fi-miu camera de pus pe casca si s-au filmat singuri....aku nu stiu unde sa le postez ca nu am nici un cont de share pictures /movies, io le postez pe FB pt prieteni si familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Super tare asta cu scutul !!! Bravos, inteligent baiet !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
hahaha ce tare e Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Se pare ca soarele s-a speriat si o luam de la capat cu cenusiul si frigul ! La Bucuresti e o vreme nashpa, inchisa si cu racoare bine, sper sa nu tina mult !
Eu ma apuc de treaba la bucatarie, nu inainte de a va astepta la o cafeluta/suc/ceai, sa ne energizam un pic !
Va doresc o zi linistita !

Mergi la inceput