Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Sa vedeti ce fraiera sunt. O sala de sport de aici din apropiere( 5 min max), ca sa-si faca , reclama, sa atraga cliente ( e doar pt femei), ofera la 8 mame de la fiecare gradi o luna de antrenament gratuit si prin "echipa" care pierde cel mai mult in greutate, gradi primeste 400€. Si eu nu ma inscriu ca: n-am echipament si ca n-am facut niciodata sport organizat, deci nu credv ca-s in stare sa tin ritmul. De slabit, slabesc si fara ei, dar de burta cred ca nu scap fara sport. Bine, dar nici nu stiu daca asa ceva e posibil intr-o luna, iar mai mult de atat nu merg, ca-i 50€ abonamentul pe luna. La cei la care merge copilul la handbal, as ajunge la vreo 26 daca m-as face membru, deci jumate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, pai chiar ca esti fraiera daca nu te inscrii, stiu sigur ca le vei luna banii !
Oricum gimnastica si sportul in general e mai eficient in mediu organizat, pt ca acolo trebuie sa te tii de treaba , acasa mereu o sa apara ceva de facut in timpul asta ; de facut fata o sa faci sigur ca doar nici mamele celelalte nu sunt campioane mondiale plus ca dupa prima sedinta deja o sa intri in ritm !
Asadar , inscrie-te !

Pozele Adei sunt pe FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro
Despre Lady ADA nu pot sa spun decat ca a fost si f emotionata.
Novusica- ai muncit ceva pt a organiza toate astea. Bravo! si multumim ca ne-ai dat ocazia sa ne clatim ochii si cu alti ghiocei dragi si mamicile lor.

Cum si botezat catelusa? Poate ii facem cunostinta cu Basil al nostru(eu ii zic Vasilache, dar se supara propitara) cai fix la fel, dar...negru.

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Ada a ramas tot in atmosfera festiva si asteapta cadouri, luni si marti chiar a mai primit cate unul si a fost tare incantata

Catelusa se numeste Fluffy , chit ca ea o botezase initial Patrocle
Il mai avem si pe Peticel care e inca in top, tot cu el doarme, Fluffy e de scos in lume doar






Mami lui Alexandra (03.03.09)



si Ari a plans ieri dupa o catelusa adevarata, pekineza
dc nu aveam puiul de lup, sigur ni-l ofereau unchii lui barbati-miu, care sunt din galati si sunt ff iubitori de animale, in special caini, ei si dc vad in vreo padure maidanezi opresc masina si le dau bobite, mereu au in masina sacul cu boabe;

acum Ari vrea un motanel cu 3 catele in curte, rele de profesie, motanelul cica ar sta cocotat prin pod, deasupra la magazie, habar n-am, insa fi-mea o tine pe-a ei si se miorlaieste la toata lumea ca vrea un motanel

asta sigur mi-aduce broaste si melci in casa, mai tarziu

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 38
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebestrumf, imi bag nasul in cosul tau cu lacramioare sunt florile mele preferate !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Multumim frumos pentru urari!
Ramona, la multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

LA MULTI ANI LUCAAAAAA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

[quorte]citat din mesajul lui dyana27
[b]LA MULTI ANI LUCAAAAAA!!!

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
APRILIE 2011

[/quote]


LA MULTI ANI LUCAAAAAA!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

La multi ani, Brosc!

Tiramisu e gata, cu ajutorul Injinerului, va ofer de azi cate o portie, ca maine va fi o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:


LUCA
Sa ai o viata frumoasa si linistita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Da, pe Rares l-am vazut si eu si e asa dulce!!! Floric, cum te-ai descurcat cu tricoul? Masina aia e din Cars? Eu la Cars 2 n-am avut nervi sa ma uit, de aici lacunele. Dar daca imi puneti intrebari din prima parte stiu tot, chiar si replici!


Keutu cheliutu


Tricoul il am de la Car4. Rares recunoaste personajele. Eu ...nu pe toate.

Mergi la inceput