Juniori de Iulie - August * 2004 * (110)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Kim asa scria la noi pe site,50 de minute
Liaeu zic sa cauti un gastroenterolog bun care te va consulta si-ti va zice el ce analize sa faci(simptomele tale imi aduc aminte de sotiorul meu acum 5 ani cand i s-a declansat pe baza de stres o boala cronica rcuh)

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi




am citit si mi s-a ridicat parul pe cap Daca e asa....de data asta, daca e sa fie asta, chiar nu mai am ce face/zice/spera/cauta printre oamenii normali. Imi iau dispozitia kkcioasa la propriu si la figurat si ma ascund in scorbura mea:(

s-aveti parte de o primavara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Lia, atitudinea pozitiva unde pana mea e ??? Ha ???
Acum serios, inainte sa ti se naruie toate, vezi exact ce bai ai, apoi iti pregatesti planurile de lupta si cu DD inainte. Nu uita ca nu-ti permiti niciun gram de lux de a fugi in lume :P


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dorsilia

am citit si mi s-a ridicat parul pe cap Daca e asa....de data asta, daca e sa fie asta, chiar nu mai am ce face/zice/spera/cauta printre oamenii normali. Imi iau dispozitia kkcioasa la propriu si la figurat si ma ascund in scorbura mea:(

s-aveti parte de o primavara frumoasa


Da'ce patisi, fratele meu ??? Asta cu oamenii normali de unde iti veni ?? Liooo, zau ca ma superi, lasa prostiile si opreste-te un minut din goana asta turbata dupa cine stie ce diagnostic terminal !! fa-ti analizele si dupa aceea vorbim cu ceva concret in mina, ok ??
hai, pupici multi !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Lioooooo io n-am zis ca ai asa ceva,eu am zis sa cauti un gastro bun care sa te vada.....(si ca sa te contrazic,sotiorului meu i s-a pus diagnosticul asta la 35 de ani dupa multe investigatii printre care colonoscopie si biopsie si este un om absolut normal,mananca aproape orice si-n plus face si mult sport)
Kim ai dreptate,la clasa I erau 50 de minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Apropo de stress. Acum multi ani taica-meu fusese diagnosticat cu ulcer. Se tavalea pe jos de durere si il trimisesera la operatie. Nu avea el chef asa ca a zis ca inainte de cutit se duce la fundeni pentru un set full de analize. Aia au zis stop la operatie ca nu ai nimic doar schimba jobul de pe teren la birou. S-a gandit el taica-meu mult, s-a dus la sef si a cerut un job de birou. Din ziua aia pana astazi cred ca sunt vreo 30 de ani nu a mai avut probleme cu stomacul, nici ulcer nici nimic altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
La Multi Ani, Robertaaaa !! Sa ai o viata lunga, sanatoasa si sa fii fericita alaturi de cei dragi tie !!
Si va astept la cafeluta matinala !
O zi linistita, cu sanatate si soare va doresc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Robi, la multi ani fericiti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ROBERTA



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani, Gabriela!
Multi, sanatosi si voiosi alaturi de cei dragi!

O saptamana minunata sa avem!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani Gabi!!! Sa ai o viata frumoasa!!!

Noi aseara am fost la tetru (de fapt o piesa pusa in scana intr-un club)...a fost super!!!!!!!!Mi-am rencarcat bateriile!

Mergi la inceput