Juniori de Iulie - August * 2004 * (110)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani Roberta, cu multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani Roberta!!!! Multa fericire iti doresc!

Ei bine, sa nu va para rau ca nu ati fost la spectacolul dinsey - eu inca plang dupa cei 320 lei dati pe bilete - a fost o mizerie, pana si copiii s-au plictisit... In fine, asta e...

In rest weekendul a fost ok - am fost la niste prieteni, am mancat sambata la un restaurant foarte bun pe care l-am descoperit in Bucuresti, iar acum sunt din nou pe baricade ca sa ma re-umplu de stres!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

La multi ani Roberta! Sa fi sanatoasa, fericita, iubita si sa te bucuri alaturi de cei dragi! Sper ca te relaxezi si iti incarci bateriile!

Si Stefi a fost la Evaluare in educatie, lor le-a spus ca dureaza 75 de min Nu am reusit sa verificam ce a facut, ea spune ca a stiut, vom vedea la punctaj. Cand a iesit m-a intrebat de sinomim la demult, eu i-am spus "cu mult timp in urma" si nu a fost bine, trebuia un singur cuvant, ea a scris "inainte".

Gabi, cum a fost intalnirea cu GM? Eu in continuare caut DVD-ul pentru xbox, cel cu "Your Shape Fitness Evolved", am rugat-o pe verisoarea mea din State, sper sa-l gaseasca.

La noi si Matei i-a pastile (sic!), dar noi am inceput cu pastilele de Sinupret, care sunt mici, verzi si dulci. In schimb ai mei nu mananca mazare, fasole, vinete, varza, ardei, castraveti, salata si multe altele, asa ca tot naspa e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

La multi ani sanatoasi si fericiti Roberta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Multumesc frumos pentru urari! Va invit cu drag la brownies cu afine, tarta cu mere, tarta cu zmeura, o cafea strong si...multa voie buna!

Si Matei a fost la Evaluare in Educatie, zice ca a facut tot, mi s-a parut ca subiectul cere multa atentie. La "demult" el a pus ca sinonim "din batrani" :)

va pup, eu sunt la munci, desi am zis ca stau acasa, mi-am luat vineri liber, sa sarbatoresc late birthday!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

eu nu stiu sinonimul..asa dintr-un singur cuvant..si aiai cu o propozitie din 3 cuvinte care sa contina grupuri de litere a fost cehstie de rabdare si scotocire

Robi cam multe dulciuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani ! Gabriela, sanatate cat cuprinde si cat mai putin stres la job!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

O noua saptamana!! si un suflu timid de primavara vai ce astept sa vina zilele frumoase, sa-mi ajunga un simplu pardesiu si sa-mi umplu portbagajul de pantofi!! (ca eu din casa tot in ghete o sa ies o perioada )

Hai sa ma laud si eu, nu cu "evaluare" dar cu tenis, duminica fi-miu a inceput sa-i rupa pe colegi!! Ce inseamna o pereche buna de ochelari! Inca putin antrenament si din vara cred ca ne-ncumetam sa jucam si la federatie la under 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Bravo Victor! Si ochelarii sunt foarte importanti, Stefi cand ii uita acasa joaca la fel ca o cizma! Ieri am fost si eu la antrenamentul Stefaniei, eu spun ca se descurca destul de bine, a jucat cu un baiat de 12 ani si i-a facut fata cu bine, i-au iesit niste mingi super, eu sper sa fie stiinta si nu noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicitari jucatorilor de tenis!

azi incercam si noi baschetul..

Mergi la inceput