Juniori de Iulie - August 2004 * (108)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Mitzufelicitari pentru modul in care ai gestionat problema(ce-nseamna domle deformatia profesionala)pupacim Marutza sensibilasi tinem pumnii sa fie totul ok....
Kim cum au iesit analizele,cum te mai simti?
Roxi la mandrulitza mea in clasa cam juma' din copii aveau peste 7 ani jumatate...mi-aduc aminte ca de prin decembrie au tot inceput aniversarile de 8 anishori.....acu depinde si de cupil,eu cred ca Pupu se va descurca cu brio la scoala si la 6 ani si ceva
Apropo de frici,de cand a inceput scoala la mandra in clasa tema principala este...fantoma din oglinda,care apare la baie si pe care o cheama Bloody Mary...unii copii chiar au filmat-o cu telefonul....sa va zic ca mandra mea are o mica reticenta cand merge la baie
Robi ai gasit deja asa oferta la bulgari?....ca mie nu mi se par reducerile prea mari....in special in iulie cand vrem noi.... preturile sunt cam ca asta vara doar ca se aplica o reducere in functie de agentie...
Noi in seara asta ne culturalizam in familiemergem la teatru de oameni mari sa vedem ce impact va avea asupra mandreiea oricum este emotionata si abia asteapta sa vada sala de teatru mult laudata dar si actorii..
hai pupicei si sa avem un week-end fara coduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Mitzu ma bucur tare mult ca Mara e bine!

John a venit de la minister si a declarat ca e tare nasol acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce luni e ...

o saptamana usoara sa aveti. si iepurii la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

neata..analizele mele sunt bune..deci doar la eco se vede ceva..maine repet in alt loc ecografia
Ioana merci de intrebare
Addela eu zic sa mergi si la Buc dupa ce ai si toate analizele..
Monica de ce este nasol la minister?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza, greu mai e azi :(
Kim, sanatati la tine si doar rezultate foarte bune

Io`s supa; mi a zis doamna ca fi`mea comunica cu ea ... din ochi; bine, pe ea personal nu o deranjeaza pt ca deja o stie, dar dintr-a 5-a ce ma fac . Deci dupa 9 ani, tot acolo suntem. Nu prea vrea sa vorbeasca si io fac cu nervii


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

cum adica comunica din ochi?...nu raspunde cand este intrebata??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Mitzu - cat te inteleg cu doctorii si diagnosticele lor...

Eu deocamdata nu ma stresez cu Tudor si scoala - in clasa pregatitoare (daca o maie xista...) o sa-l dau dupa ce implineste 6 ani, deci in 2014, in toamna, mai vedem pana atunci. Daca ma tin baierile pungii as vrea sa-l dau si pe el tot la scoala particulara la care merge Stefan, dar sa traim noi pana atunci. In schimb sora-mea trebuie s-o dea pe nepoata mea la pregatitoare in toamna (in fine, ea face 6 ani in septembrie) - ar vrea sa o inscrie la scoala pe care am terminat-o noi (care acum are si liceu), ar fi aproape de mama care ar putea sa vina sa o ia la pranz, dar pt asta trebuie sa-si faca mutatia la mama....

Vad ca v-am prins cu vacantele... eu chiar as vrea sa incerc si altceva anul asta - de asta m-am gindit la litoralul italian - dar deocamdata sunt in stadiul de comparat oferte de cazare, zboruri, etc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

(nu ridica mana, dar daca e intrebata stie, pt ca e foarte atenta in ore, de asta nici nu are probleme la teme sau chestii in scris; dar sa ridice ea mana sau sa vorbeasca, nouei. am sa merg miercuri sa aprofundez cu doamna problema, azi era aglomeratie.)


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

asa sunt unii copii...crezi ca are vreun motiv sau considera ca nu trebuie sa se deranjeze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ai dreptate, e mai mult nuanta aia pt ce sa ma deranjez, dar nu intelege ca va trebui sa fie deranjata, cand intra in jungla clasei a 5-a. Ca 4 ani la gradi a fost fain, acum cu doamna idem, e fain si fun si totul ok, dar mai incolo Asa e si la activitati, tace si tace si tace si executa
Eu nu mi pot inchipui cum, dar cand aud cum povestesc mamicile (cand mergem la karate si stem de la diverse scoli) ca au adus copiii sa si consume energia si sa mai taca ma apuca invidia; aici daca se comenteaza alela ii pune mersul piticului

Aaa, iar cand incep io o baga p aia cu "stii ca mie nu mi place sa vorbesc" atunci iau foc asa


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput