Juniori de Iulie - August 2004 * (108)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Wow, foarte fain, Rox


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si da, e scris greist 3 ani a fost modificat intre timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Super tare tort!

Noi am primit de la Oana cerere de "petrecere cu curcubee si unicorni" (multumita canalului Disney, evident )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

noi stem cu monsterhigh. norocu` facu` sa nimeresc in targ un ghiozdan bestial cu 10 lei :D cu respectivele monstruos de frumoase :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Roxi super tortul....meii si io m-am mirat cand am vazut ca Pupu are 3 ani
La noi ninge,o nebunie nu alta...desi mie imi place iarna as cam vrea sa vina vara,tinand cont ca eu ma misc doar pe jos,azi fiind si viscol plus zapada depusa peste gheataa fost o adevarata aventura sa ajung la munci
Cristalinatrebuie sa recunosc ca m-am amuzat de spusele Mariei.....deci io saptamana trecuta am lasat-o 2 zile sa se "organizeze" singura si doua zile i-am trasat io reperele orare dupa care am facut comparatie....saptamana asta,ptiu,ptiu sa n-o deochi a mers brici cu toate si din proprie initiativa....meii daca va era dor, au inceput concursurileazi a fost barajul la smart si duminica este iar euclid...ma tot intreb daca ar trebui sa-i sugerez doamnei sa mai faca cu ei si niste probleme de logica nu numai astea clasice...sau sa tac...adik lor ca suplimentar le da tot probleme,mai dificile dar care se rezolva tot cum lucreaza in clasa....
hai sa avem un week-end fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Neata'

Rox foarte frumos tortul!!

Si la noi viscoleste dar zapada e foarte putina, sa spun 10 cm?
Oricum codul se termina azi, deci sper sa nu ninga mai mult decat atat.

Frate... pot sa spun ca mai am unul de educat, de data asta cel de afara, asa tare mi-am dorit un caine cuminte, aproape puturSa nu os il doream, dar uite ca si asta e un zbantzuit ... mi-a tras un cap in gura de mi-a spart buza si azi ma duc cica la petrecere de motz!!

Sa nu mai aud de euclizi si alte nebunii, maine Vic are de jucat 5 meciuri inainte de baraj si dupa baraj maxim 3 daca ajunge in finala, bine ca un meci=un tiebreak deci nu e mare lucru, dar as vrea sa-l vad si eu ca se concentreaza mai mult de primele 4 ... de obicei dupa primele 4, hai 5 incepea sa le dea in balarii, dar nu de oboseala, ci de neatentie, nu-i mai era capul acolo, acum are 8 ani jumate si as vrea sa vad ca i s-a mai copt creierasul...ca se tine si el 3 ore la rand concentrat pe ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
Andries, ce a facut Victor la tenis?
iaca-ta poze de sambata
si aici a fost viscol sambata, ce s-a concluzionat cu 5-6 cm de zapada. pe alocuri deloc. copchiii s-au tavalit fericiti si in aia.

o saptamana usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata! Am vazut pozele de la petrecere - am admirat tortul, dar mult mai tare protagonista!! La multi ani inca o data!

Noi ne-am petrecut weekendul sambata la cumparaturi, iar duminica am lenevit acasa - mi-a fost lene si sa scot copiii afara desi nigea frumos... v-am mai spus ca eu urasc iarna??

Azi am luat-o din nou de la capat, sper intr-o saptamana mai productiva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Superba poze , superbi copiii, ce mari sunt amundoi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Super petrecere, Rox, sa ti traiasca donsoara Eva


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput