Juniori de Iulie - August 2004 * (108)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumesc multumesc mult dragelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Frumoasa petrecere, frumoase poze!
Eva e o dulceata, dar nici cu Pat si Luca nu-mi e rusine...:)
Aveti o poza tare frumoasa amandoua, se vede de unde are a mostenit eva ochii...

La noi ninge ca-n povesti!
Le-am zis ieri ca nu le scot toata saptamana din casa (au iesit si dimineata si seara in weekend, erau ragusite de cat au tipat p'afara...ca sa nu mai zic de vanatatile de pe picioare, sunt negre de la atatea semne!)
Dar e prea frumos afara, iesim azi la bulgareala !

O saptamana exceptionala sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Si eu am admirat petrecaretii...meii Eva este superbasi-n plus seamana cu tine....baietii mi se par asa de maturizati,au deja aere de adolescenti
Si mandrulita a fost sambata la o petrecere care a durat 3 ore asa ca duminica se recupera ca avea febra musculara de la dans si topait....i-am zis ca trebuie sa mearga mai des la petreceri ca sa fie antrenata
hai pupicei si sa avem o saptamana faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

da,da,,Ioana, si mie in poze baietii in par ca niste adolescenti in miniatura:(

la noi nu ninge, a nins un fas..si s-a dus!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Vrei zapada?..iti trimitem noi...Robi,Carmen cum va descurcati cu noul strat de zapada???.....deci noi de pe 8 decembrie,nu am ma scapat de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La noi a nins, dar vremea e calaie asa ca e semi-topeala si balaceala :-)
Speram sa nu inghete, ca atunci e jale mare, grrr.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sa stii ca bajetzii chiar s-au comportat ca niste mini-adolescenti.
s-au fandosit/sclifosit la jocurile lui Minnie si in final s-au jucat la Wii.

grrr, ce de zapada la voi. aci is 5cm si ninge usurel. copchiii in extaz, adultii mai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Maria la venirea de la scoala:
"Am fost cuminte...dar...am uitat acasa un caiet...si o carte...n-am avut pe ce sa scriu in clasa...si am varsat si laptele pe scaun...in ora...Dar doamna nu m-a certat, pot sa ies la joaca!?"

Ce era sa zic!? Ninge ca-n povesti la noi!
I-am zis ca diseara punem sania-n cui daca nu isi face lectiile pana ajung eu acasa Ma-ntreb....

Maria nu ar refuza si nu s-ar sclifosi nici daca ar fi jocuri de bebelusi! Orice e bun! :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

A mea nu ca se sclifoseste, dar isi pune moaca aia de criminalinserie si servus. Dupa care isi revine si se zbenguie.


Spre exemplificare chiar daca e serioasa


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu cred ca astia faceau intentionat, ca de, ei is mari, restu is pitici.. da alergau si urlau ca o ceata de salbatici (stii Kim, stilu ala de ne scoate pe noi din pepeni . noroc ca acu i-am lasat, nu ma deranja prea tare la urechi )

Mergi la inceput