Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ildi , David e la aceeasi scoala cu Bogdi?

Aseara am fost la o degustare de vin, a fost super, am baut un vin italian beton. Si de mancare au fost numai fineturi.

In schimb azi noapte nu prea am dormit ca Ilinca mi-a facut febra si a fost agitata.

Ca urmare acum sunt chiauna. Necesit cafea multa administrata intravenos.

Alina ? pe unde umbli?

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

am si eu o rugaminte pt fetele din Arad....in data de 9 august am depus in contul Monicai suma de 10 lei. Nimeni nu a mai facut confirmari pentru contul ei de la BT.Eu acum apar ca si cum nu as fi platit un produs. Am anuntat ...si anunt si acum pe oricine cand iau produse de la bazar ca nu pot sa trimit poza cu chitanta ca am probleme cu aparatul de fotografiat...si tot timpul astept ca persoana care prmeste banutii in cont sa faca confirmarea platii si la bazargeneral.poate cineva sa vb cu sotul Monicai, sa-l intrebe de ocofirmsre? In data de 9.08.2012 dela Pustai Elena Camelia....



Va multumesc din suflet, astept o este de la voi!

O seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Vias , cel mai bine ar fi ca platile pt. bazar sa se faca in contul lui Adablackcat. Ii mai complicat sa confirme cei din familie orice banut care intra de la bazar, adica ei au deschis acel cont pt. copii si nu se ating de acei bani deocamdata si nu cred ca verifica prea des contul.
Contul Monicai de la BT a fost inchis chiar in ziua inmormantarii, nu stiu daca mai poate cineva confirma...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, eu sunt cobza.

Vias daca ai facut plata in contul Monicai nu mai poate nimeni sa confirme ca nu mai pot scoate extrasele.trimite tu o copie dupa chitanta sau OP.



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Vias a cumparat de la mine un body. Imi pare rau ca nu am verificat situatia la bazar....dar ea apare la mine in cont cum ca nu a achitat. nu stiu a cui e datoria sa verifice chestia asta.
Ada te rog sa le scrii tu moderatorilor, daca nu ai facut-o deja, sa stearga contul de la alpha bank si sa treci contul tau.
Mi-a mai cumparat o persoana acum ceva tot pt Monica. ii dau conttul tau sa-tti vireze tie? sper sa-l mai am in mesaje. daca nu o fi pe la umanitare. ma uit imediat si te anunt daca nu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

I-am scris Laurei sa modifice contul.
Care ce mai faceti? Io-s franta. Am avut o zi cumplita la lucru. :(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ada la fel si eu, plus mai trag dupa mine o racceala nasoala. In timpul saptamanii ajung acasa in jur de 19. De la 16 ma trag cu piticii dupa mine prin oras. La un moment dat cand vine vremea urata o sa cer azil si la tine. Matia face dansuri la liceul agricol, dar acolo la subsol e infect nu se poate sta. Mi-am facut o lista de prietene la care pot apela pentru jumatate de ora. O sa va iau la rand sa nu va plictisiti prea tare de mine

Azi a fost Alina pe la mine. Pe Ade nici n-am vazut-o s-a luat in joc cu Matia parca erau inca la gradi.

Ma intorc la munci.



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neatza. Dau o cafea tare.
Miha, te primesc cu drag la mine...desi sper sa nu mai stam mult aici. De trei ori m-am trezit azi noapte super agitata convinsa ca am uitat sa fac ceva important la lucru.
Sa aveti o zi usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna dimineata si sanatatate tuturor, ca vad ca bantuie tot felul de virusi, raceli...
Eu m-am trezit cu durere de cap si de ochi astazi.
Miha, ce mai stii de Gina?

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

Gina e bine, dar a avut 3 anevrisme si nu i-a putut scoate decat 2 , asa ca dupa ce se reface va trebui sa o ia de la capat cu inca o operatie. Acum nu mai e la terapie intensiva, s-a ridicat in fund, na se recupereaza.

Eu stiu o veste buna pe care n-as vrea s-o dau inaintea posesoarei. Invit posesoarea de veste buna sa vina aici sa o zica la toata lumea ca nu ma mai abtin mult.

E cazul sa mai primasca si subiectul nostru vesti bune.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput