Aradence DC (175) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

care-i gravida??

si eu am fost cobza
N-am chef de nimic, nici macar de scris...dar vreau sa aud care-i gravidutza noastra ...ALINA, GABI...care???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau,eu nuuuuu!!
La asta m-am gandit si eu, ca e careva gravidaAm sunat- o pe Miha, dar nu a vrut sa imi spuna nimic. Asa ca daca iese ceva la iveala sa ma sunati careva si pe mine, ca nu mai intru o saptamana, din motive obiective. Miine merg sa ma operez la ochi si am interdictie la pc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Vad ca nu se indura de noi fericita posesoare a unei vesti bune. Haideti fetelor, ca nu mai dorm la noapte, si asa am destule griji..
Alina?! Tu esti ? Eu la tine m-am gandit din prima....esti cam tacuta in ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Nu-i Alina, ca si eu tot la ea m-am gandit si am sunat-o. Nici ea nu stie despre ce este vorba. Am sunat-o si eu pe Miha, dar nu mi-a raspuns....si Cami, prietena ei, m-a sunat azi si am intrebat-o...dar nici ea nu stia nimic.
Miha, ne fierbi la foc mic .



Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:


Fetelor, am ras cu pofta cand am citit ca ma banuiti pe mine ca as fi gravida.

Din pacate, eu vin cu vesti rele...varu-meu care era cu tumora cerebrala a murit ieri. Acum seara am fost la priveghi la Lipova, maine ii inmormantarea.

Deci...astept si eu vestea buna...





Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am uitat...Gabi, ma rog sa fie ok operatia si sa te refaci repede.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

HA ha ce s-a animat subiectul noastru.

Uff ce rea sunt la suflet, o las pe Gabi sa mearga la operatie asa stresata.

Alina condoleante.

Gabi bafta maine. Ramai acasa dupa operatie? Adica iti iei zile libere?

Eu ar trebui sa lucrez dar imi pica ochii in gura, am atipit de vreo 2 ori. Ufff nu stiu cand imi termin treaba ca maine n-am cu cine sa o las pe Ghighi, asa ca nu merg la lucru



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, da-ne macar un indiciu!!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, bafta la operatie

Alina, condoleante

Aualeu ce batuta cu strigaturi merita Miha...ne-au pus pe jar....tztztzzzzzz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ieri am facut-o lata Eu am cartela reincarcabila si cum de obicei o incarc cu mai multi euro decat am nevoie pentru optiunea mea, m-am gandit ca mai am ceva banuti pe cartela, astfel ca daca tot am ajuns in oras, mi-am zis sa fiu si eu tare si in loc sa-mi iau tichet de parcare hai sa trimit sms... si n-am avut credit...si uite asa ieri am primit peste 300 de mesaje prin care ma atentiona ca nu am credit suficient pentru solicitarea facuta.Dar stiti cum veneau sms-urile? unu dupa altu Acum astept sa se faca ora opt sa reuseasca Clau sa vb cu careva de la parcari sa deblocheze mesajul...oricum am si tichetul pentru o ora...doar eu stiu sa le fac pe astea

Mergi la inceput