Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

scumpelor, ce zi grea aveti azi si veti avea si maine si poimaine si pana va veti obisnui...va fi greu...va multumim ca ne tineti si pe noi aproape de voi.
Dumnezeu sa o ia pe Moni sub paza lui.
Aveti grija de voi, putere azi la inmormantare, suntem cu sufletul langa voi.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dumnezeu sa o primeasca si sa aiba grija de ea!
Sa ii fie tarana usoara!


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

mi-e atat de greu azi Daca pana ieri am mai vazut-o, azi chiar trebuie sa ne despartim de ea ...offffffff



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Multa putere familiei si si voua, fete dragi, sa imbratisati copiii si din partea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu
Roxana, daca ne citesti, am dus prima coroana. O coroana superba plina cu gherbera galbene si rosii, pe care am scris "Somn lin/ Prietenii tai dragi" ..am vrut sa scriu comunitatea desprecopii.com dar eram in intarziere si tanti se misca incetttttt. Cealalta am sa o duc maine la inmormantare! Aaaa si sa nu uit, o coroana e 51 lei, si de zapacita ce sunt n-am luat bonul sa-l scanez...iarta-ma. Oricum ce ramane ii vom pune in contul Monicai impreuna cu banii ce i-am strans noi![/black][/font=Comic Sans MS][/b]



Clau, multumesc din suflet de ajutor.
va multumesc tuturor.
sunt putin mai linistita cand aud ca Diana a vrut sa mearga - e un semn bun, ca nu se inchide in ea. sunt sigura ca ii va fi mai usor.
va strang in brate tare de tot de aici de departe. putere multa va doresc!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ieri ne-a intrebat mama Monicai daca noua ni s-a plans sau destanuit vreodata Moni despre situatia cumplita prin care trecea, despre boala asta cruda, ca lor nu li s-a aratat altfel decat puternica si tare. Nici noua nu ni s-a aratat altfel. Numai ea a stiut cat sufera la gandul ca n-o sa-si vada puii mari.

Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ada,asa sunt oamenii acestia. sunt tari, veseli, traiesc cu intensitate,ard ca o flacara,sunt esente,binecuvantari pentru cei din jur.

stiu de la tatiana.a fost cu zambetul pe buze, a ras, a glumit, a vorbit,dar a stiut ca moare.
asa si moni.nu a lasat o secunda sa se vada ce simte.
totusi,la mailul din 29 iulie,se intrezareste renuntarea,dar doar atat.
acestia sunt oamenii cu adevarat puternici.
ii trebuie mai multa putere sa stapanesti durerea si suferinta si sa le transformi in bucurie pe care sa o daruiesti,decat iti trebuie sa ajungi presedintele unui stat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Roxana cu tot dragul!

Asa o senzatie ciudata am...de fapt e asemanatoare cu cea pe care am simtit-o atunci cand am dus pe mama pe ultimul drum...simt ca-mi tremura sufletul ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ada ...nu am cuvinte...
Moni, suflet curajos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Fetelor,va rog,spuneti-i MONICAI ramas bun si din partea mea.....spuneti-i ca o admir si ca ...m-a schimbat.Si mai spuneti-i .....nu stiu....ca e curajoasa si demna si o mama extraordinara.

Si spuneti-i DRUM LIN......

O sarut si eu...si ma inclin in fata ei.


Mergi la inceput