Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:


Biata Diana-of sufletel drag, cat as vrea sa te string in brate si sa iti alin putin durerea...
Moni-mi-e un dor cumplit de tine, draga mea,draga...

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Denisa, mie mi-a ramas in minte fetisoara Dianei...e trista...se vede pe ochisorii ei. Ne-am adunat acolo un grup de aradence si fetele din Timisoara si se uita pe rand la fiecare, parca urmarea privirile si miscarile noastre.
In schimb, am observat ca se bucura daca vine cineva cunoscut si parca uita de toate. S-a bucurat sa o vada pe Ingrid. Apoi a venit ceva copilas pe care-l cunostea ea si a mers spre el tot topaind.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Ioana, ai scris asa de frumos pe blog...


Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:


DIana scumpa mea,te
Sper sa mergi pe la prietenele mamei tale zilele astea si sa iti ocupi timpul ca un copil.

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ma doare sufletul de tristete... Imi trec prin minte o gramada de flash-uri cu Moni... Si nu pot sa concep ca sunt doar amintiri...si nu vor mai fi altele...
Ioana foarte frumos ti-ai asternut gandurile.
Si eu va iubesc, prietene dragi! Ma bucur ca putem sa radem si sa plangem impreuna!


Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Off Doamne cata tristete...cata suferinta le-a fost data acestor oameni...
Ma gandesc la mama Monicai ...cata durere trebuie sa fie in sufletul ei...Nu cred ca exista durere mai mare pt o mama decat sa isi ingroape copilulSi de cata suferinta a avut parte in ultimii 2 ani...ce greu o fi fost sa isi vada copilul cum se stinge...nici o mama nu merita asa cevaMa rog la D-zeu sa ii dea putere sa poata alina copilasi si sa ii dea sanatate sa poata fi alaturi de ei cat mai mult!!


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Fete dragi tot respectul pentru implicarea voastra, e atat de trist ce se intampla. Sa o luati maine pe Diana putin de mana si pentru mine, macar o secunda...


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Am fost si noi la cimitir aseara.Am fost sa o vedem pe Moni.Intr-adevar "ochii sunt oglinda sufletului" pt ca de aici ne priveste cu niste ochi patrunzatori ,ai impresia ca nu-i poti ascunde nimic.Iar acolo...a capitulat.

Ma bucur totusi ca vazut si zambete ieri.Copiii sunt dragalasi si isi fac planuri de viitor.Ghita le zambeste si e tandru cu ei.Pe de alta parte se invinovateste ca nu trebuia sa o duca la doctor de la inceput.
Chiar spera in succesul urmatorului tratament.

Eu in schimb am visat-o toata noaptea.Ii auzeam vocea cu explicatiile despre hotel,plaja si altele referitoare la Cap Aurora unde am si noi in concediu.
Daca ieri am reusit sa nu plang tot timpul ,astazi va fi o zi grea.Va las pe voi sa o conduceti pe ultimul drum pt ca eu nu sunt in stare.

Asa ca: Ramas bun Moni,acolo unde mergi tu iti va fi mai bine,iar cei ramasi aici vor trebui sa inveta sa traiasca fara tine.Dar se au unii pe altii si vor reusi.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

sa aveti azi grija de copii.

sunteti minunate.

sunt impietrita.

moni, de sus, de acolo,roaga-te pt noi.

Mergi la inceput