Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ma bucur din suflet ca Diana a mai iesit si ca n-a vazut doar fete triste...are nevoie de copii, de veselie/bucurie/liniste!
Am inteles de la Ghita ca Tudor nu e bine deloc...ca de cateva zile refuza mancarea, bea doar lapte si nu vrea sa iasa decat cu Ghita...offfff ii e dor de mami lui


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Si cateva poze.
Va pup, sa aveti noapte buna.

Tudor tuseste inca, de la inmormantare incoace. Poate si de-asta nu mananca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ada, se vede ca s-a simtit bine cu voi. Va pup

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Condoleante!
Am cunoscut-o pe Moni din multele mesaje pe care le-a scris si le-am citit, am mai si schimbat replici pe la "discutii generale", pe aici pe la "prieteni dintotdeauna" nu prea m-am bagat, ca nu aveam copii nascuti in aceeasi perioada, insa din cand in cand mai citeam.. Imi placea ff mult cum scria, cum povestea de copii... Stiam din mesaje si de tratamentele contra bolii, de trialuri etc.... Mie imi parea ok, destul de optimista, energica, imi placea cum povestea despre casa de la tara... Si deodata, luna asta am citit ca nu prea e bine... m-am rugat si eu pt ea, chiar daca nu m-am inscris pe lista aceea.... Cand am intrat putin pe calculator, pe fuga (eram in concediu), si am vazut poza ei pe DC....
Va felicit sincer pt mobilizare si ca i-ati fost aproape si ii suntetin in continuare familiei ei Eu sunt departe, va sunt alaturi cu gandul

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

'Neata!
Dau eu cafeaua!
De cateva zile nici eu n-am chef de nimic, v-am zis ca voi fi in "butoi" cat citesc si copiez mesajele lui Moni, parca ii aud tot timpul vocea. Doamne ce umor avea, ma amuza tare unele mesaje.

Gabi, drum bun si vacanta placuta sa aveti!

Ada, am vazut pozele de la Ghioroc, se vede ca Diana s-a simtit bine cu voi.

Nici nu stiu ce sa mai scriu...revin dupa ce-mi fac cafea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Merge cineva la doctor cu Tudor?Un consult si eventual un tratament...stiu ca toti sunt preocupati acum sau prea obositi.....dar oare a mers cineva la un doctor cu el?Si eventual la un psiholog?

Dupa ce a fost oparita,Eva a mrs la psiholog,poate ar trebui sa mearga si Tudor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neatza. Alina, multumim de cafea.
Gabi, drum bun si concediu relaxant!
Noi mergem si azi la Ghioroc, il sun mai tarziu pe Ghita sa vedem daca mai vrea Diana sa vina. Ca are in vizita o verisoara draga ei, motiv pentru care nici la Scoala de vara nu merge azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna dimineta!
Iau si eu o , va las o gustare, dupa preferinte, si ma apuc sa invat.
Ada, foarte frumos! Si gestul, si pozele. Daca vorbesti cu tatal Dianei pt psiholog, stii ca o recomand pe doctora. Mergem si vorbim cu ea inainte, cum vreti.
everyone!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Acum am deschis forumul si m-am uitat sus in colt sa o vad pe Moni. Nu mai este poza ei, este a lui Bibi.... Alta tragedie!
Intai o mama, acum un copilas....
Somn lin, ingeras!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi

Acum am deschis forumul si m-am uitat sus in colt sa o vad pe Moni. Nu mai este poza ei, este a lui Bibi.... Alta tragedie!
Intai o mama, acum un copilas....
Somn lin, ingeras!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade





da...trist Dumnezeu sa-l odihneasca in liniste si pace


Mi-ar fi placut sa fie poza lu Moni macar 6 saptamani...

Mi-a scris Ada mail cum ca si azi vine diana la Ghioroc cu noi


Mergi la inceput